ebook Siódma ofiara
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 252)

Siódma ofiara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.92
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
26.92 zł Lub 24.23 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
30.52 zł
35.90 zł
28.70 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedni po drugich zaczynają umierać ubodzy mieszkańcy Moskwy. Obok zwłok tajemniczy morderca zostawia wiadomości, których nie sposób rozszyfrować. Do kogo są adresowane? Do Tatiany Kamieńskiej czy Anastazji Obrazcowej? Która z rosyjskich śledczych podejmie wyzwanie psychopatycznego szaleńca?

Dwie śledcze na tropie seryjnego mordercy!

W transmitowanym na żywo programie telewizyjnym „Kobiety niezwykłych profesji” biorą udział dwie rosyjskie śledcze – Anastazja Kamieńska i Tatiana Obrazcowa. Niedługo po jego emisji na ulice Moskwy pada blady strach.
Jedni po drugich zaczynają umierać ubodzy mieszkańcy Moskwy, a obok zwłok tajemniczy morderca zostawia wiadomości, których nie sposób rozszyfrować. Do kogo są adresowane? Tatiany czy Anastazji?
I przede wszystkim – kto będzie następną ofiarą?

Anastazja Kamieńska powraca w kolejnej zagadce kryminalnej!

Siódma ofiara od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Podobno jeśli człowiek często myśli o jakimś nieszczęściu i się go obawia, ono na pewno nadejdzie, bo zła myśl potrafi się zmaterializować.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć