ebook Zakłamane życie dorosłych
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 3807)

Zakłamane życie dorosłych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
35.00 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
-28% 24.90 zł
-19% 28.00 zł Lub 25.20 zł
33.24 zł Lub 29.92 zł
31.92 zł
35.00 zł
35.00 zł
Inne proponowane

Najnowsza powieść uwielbianej na całym świecie autorki! Opowieść o losach dziewczynki z dobrego domu i Neapolu, który ma dwie twarze – wytworną i proletariacką. Która z nich będzie bliższa dorastającej Giovannie? I czy dziewczyna koniecznie musi opowiedzieć się po którejś ze stron?

Giovanna dorasta w szczęśliwej inteligenckiej rodzinie w Neapolu. Dziewczynka coraz bardziej zaczyna się interesować swoim pochodzeniem i dalszą rodziną, z którą rodzice nie utrzymują kontaktu. Do tej pory tylko słyszała o istnieniu siostry ojca, Vittorii. Początkowo niechętni pomysłowi odnowienia kontaktu rodzice ulegają Giovannie i dziewczynka spotyka się z ciotką. Prowadzi to do zaskakujących odkryć. Kiedy w miarę dorastania Giovanna coraz bardziej przypomina zrzędliwą krewną, jak twierdzi jej ojciec, inaczej spogląda na siebie i otaczający ją świat. Poszukiwania nowego oblicza, które zastąpi szczęśliwą dziecięcą buzię, toczą się między dwoma spokrewnionymi biegunami Neapolu, które żywią wobec siebie strach i nienawiść: miastem ze wzgórz, które przybrało maskę wytworności, i tym z dołu, kryjącym się za trywialnością i krzykliwością. Giovanna balansuje między jednym i drugim, upada i się podnosi, zdezorientowana, bo tak na dole, jak i na górze nie znajduje ani odpowiedzi, ani ratunku.

„W tej książce, w której prawda jest naprzemiennie ujawniana i ukrywana, a postacie budzą w równym stopniu miłość i nienawiść, głos Ferrante jest jednocześnie uspokajający, niepokojący, hipnotyzujący” – „La Stampa”.

Zakłamane życie dorosłych od Elena Ferrante możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzeba się bać nawet wtedy, gdy nie ma powodu. Strach pobudza do czujności.
Kłamstwo kłamstwem pogania: dorośli zabraniają dzieciom kłamać, ale sami sobie folgują.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć