ebook Ślepy zabójca - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 123551)

Ślepy zabójca - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 24.83
Audiobook - polecana oferta: 26.31
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
32.90 zł
25.66 zł
26.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Najsłynniejsza powieść znakomitej kanadyjskiej pisarki wyróżniona nagrodą Bookera. Wielka uczta dla fanów takich bestsellerów Margaret Atwood jak „Opowieść podręcznej”, „Ślepy zabójca” czy „Oryks i Derkacz”.

Opowieść, którą snuje Iris Chase, staruszka z bogatej acz podupadłej rodziny kanadyjskich przemysłowców, jest jak szkatułka z kilkoma ukrytymi dnami. Myśli Iris obsesyjnie krążą wokół dramatycznych losów siostry Laury, która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach zaraz po wydaniu swojej powieści pt. „Ślepy zabójca”. Kontrowersyjna książka, która opowiada o uczuciu dziewczyny z bogatej rodziny do ubogiego rewolucjonisty i autora podrzędnych powieści przyniosła Laurze złą sławę, a może nawet śmierć. Czy historia tegoż buntownika i jego opowieść pomoże zamknąć wszystkie wątki i dokończyć to, co zostało przerwane?
Te splecione historie dopełniają się i pokazują, że w literaturze najbardziej fascynująca jest istota samej opowieści.

Ślepy zabójca - audiobook od Margaret Atwood możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć