ebook Bezrożec
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 156)

Bezrożec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.84
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
21.84 zł Lub 19.66 zł
39.00 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
33.20 zł
-32% 26.20 zł
33.15 zł
33.18 zł
35.50 zł
Inne proponowane

Pewnej nocy na Cesarskiej Wyspie ginie w pożarze dwanaście samic nosorożca. Po co w stolicy Czech, pośrodku Wełtawy, ktoś hoduje nosorożyce?
Inspektor Lavabo rozpoczyna śledztwo. Ustalenia prowadzą go do siedmiu obrazów czeskiego malarza sprzed stu lat. Każdy z nich jest w innym muzeum i każdy ma z tyłu tajemniczy numer lub literkę… Wtedy inspektorowi wpada w ręce tajny dziennik Goethego z czasu podróży poety przez Czechy – pozwala on detektywowi zrozumieć, że światem rządzą dziś te same przeciwstawne siły co setki lat temu.
Teorie spiskowe są tu przedstawione dowcipnie, seks został oddemonizowany, a alkohol intronizowany. Inspektor Lavabo pije, bo – jak stwierdza – „regularne spożywanie alkoholu oddala człowieka od rzeczy nietrwałych, jak życie rodzinne, gromadzenie majątku czy kariera zawodowa, a zbliża do rzeczy wiecznych, jak inspiracja muzyczna, zwariowane miłości, zrozumienie istoty wszechświata i bytu”.

„Bezrożec” nominowany był w 2019 r. do najważniejszej czeskiej nagrody literackiej – Magnesia Litera. Petr Stančík w 2015 r. otrzymał tę nagrodę za powieść „Młyn do mumii.”
Książka objęta patronatem Czeskich Klimatów.

Bezrożec od Petr Stančík możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć