ebook Park Avenue
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 13038) Ilość stron (szacowana): 400

Park Avenue
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.45
26.94 zł Lub 24.25 zł
-16% 22.45 zł
26.94 zł
31.43 zł
Inne proponowane

Niebanalny autorski duet: Vi Keeland, Penelope Ward w szczytowej formie. Park Avenue to przesiąknięta dobrym humorem opowieść z bohaterami, których nie sposób nie pokochać.

Fabuła:

Elodie Atlier pracuje w agencji detektywistycznej, w której wykorzystując swoją niebywałą urodę, jest przynętą dla facetów, którzy zdradzają swoje żony. Kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że takie zajęcie nie jest szczytem jej marzeń i decyduje się na zmianę zatrudnienia. Udaje się jej umówić na rozmowę o pracę i kiedy usiłuje się na nią dostać, uczestniczy w stłuczce pojazdów. Drugim poszkodowanym okazuje się nadęty i przystojny bufon w piekielnie drogim samochodzie. Po przykrej wymianie zdań Elodie odjeżdża w swoją stronę, spiesząc się na umówione spotkanie. Ma nadzieję, że już nigdy nie spotka tego fagasa, który niemiłosiernie skomplikował i zepsuł jej dzień. Los jednak kpi sobie z jej założeń, gdyż ten sam nadęty i przystojny bufon okazuje się być jej przyszłym pracodawcom.

Kiedy Hollis LaCroix widzi ponownie dziewczynę od kolizji, nie może wyjść ze zdumienia. Kiedy zdaje sobie sprawę, że o posadę niani jego bratanicy stara się ładna dziewczyna, która niedawno zmieszała go z błotem na jednej z miejskich ulic, reaguje ostro i zdecydowany jest odprawić ją z kwitkiem. Jednak, po zastanowieniu i przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, a w szczególności urody Elodie, postanawia dać jej szansę. Rozumie też, że znalezienie opiekunki dla Hailey, która ma problemy, wcale nie jest łatwe, a intuicja podpowiada mu, że kobieta z ciętym językiem może do tej pracy doskonale się nadawać.  

Elodie Atlier rozpoczyna pracę i szybko nawiązuje doskonałą więź z dziewczynką. Nie zdaje sobie sprawy, że flirt, na który pozwala sobie z pracodawcą, może przynieść daleko idące konsekwencje. Kiedy Elodie i Hollis zdają sobie sprawę, że są w sobie zakochani, wszystko coraz bardziej się komplikuje.

E-book Park Avenue poruszy nawet najmniej czułe serce, wzniecając w nim gorące uczucia a czytelnikowi przekaże wartości, które okazują się być bardzo ważne w naszym życiu. 

Park Avenue od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć