ebook Afirmacje miłości: Wersja dla mężczyzn - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 296

Afirmacje miłości: Wersja dla mężczyzn - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 7.59
7.59 złpremium: 4.55 zł Lub 4.55 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.99 zł
7.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Afirmacje to pozytywne twierdzenia, wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość, która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie, zaczynamy identyfikować się z ich treścią, a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane, dostosowane do zamierzonego celu, afirmacje stanowią potężne narzędzie, które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

Afirmacje miłości" skupiają się na otwartości na miłość na każdej płaszczyźnie życia, ze szczególnym uwzględnieniem relacji partnerskiej. Słuchacz będzie wizualizował sobie szczęście w związku z idealnie dopasowaną osobą oraz związane z tym poczucie spełnienia i miłości. Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami - wyobrażać sobie, że cel został już osiągnięty i próbować poczuć pozytywne emocje z tym związane. Nagranie składa się z afirmacji klasycznych, czyli treści odbieranych świadomie, a także przekazu podprogowego, który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Afirmacje miłości: Wersja dla mężczyzn - audiobook od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć