Raróg - audiobook
3.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 121)

Raróg - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.09
Audiobook - najniższa cena: 20.08
wciąż za drogo?
26.96 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
23.36 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
20.08 zł
29.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Brutalna rzeczywistość i oniryczna podróż w głąb siebie, gangsterskie porachunki i próba rozliczenia się z przeszłością… W swojej kolejnej powieści Anna Sokalska wychodzi poza ramy gatunku – na gruncie kryminału buduje opowieść o odnajdywaniu w życiu drugiej szansy, z silnym motywem zemsty oraz nieoczywistą słowiańską symboliką.

Żyła, aby poznać prawdę. Teraz prawda zagraża jej życiu…
Latem 1985 roku we własnym ogrodzie zamordowany zostaje boss lokalnej mafii. Jedynym świadkiem zbrodni jest pięcioletnia córka gangstera. Trzydzieści lat później Sonia nadal próbuje odnaleźć zabójców ojca i poznać losy matki. Chcąc rozwikłać tajemnicę sprzed lat, musi położyć na szali pragnienie zemsty i swoją przyszłość. To, co zobaczy, nie było przeznaczone dla czyichkolwiek oczu. Jaką drogę wybierze Sonia? Czy zbuduje normalne życie u boku prokuratora Szafrańskiego? Jakie intencje ma nieznany nikomu gangster oferujący współpracę?

O Autorce:
ANNA SOKALSKA jest wrocławianką, autorką bestsellerowego cyklu „Opowieści z Wieloświata”. Jej „Wiedźma” znalazła się w wąskim gronie tytułów nominowanych do Książki Roku 2019 w kategorii fantasy portalu Lubimyczytać.pl, a „Kuglarz” otrzymał nagrodę jury oraz internautów jako najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl. Autorka jest z zawodu radcą prawnym, pisaniem powieści i opowiadań zajmuje się od ponad dziesięciu lat, a w wolnych chwilach uprawia sporty walki.

Raróg od Anna Sokalska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć