ebook Praca sezonowa. Miesiąc w Amazonie
2.3 / 5.00 (liczba ocen: 49) Ilość stron (szacowana): 176

Praca sezonowa. Miesiąc w Amazonie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 13.95
wciąż za drogo?
Virtualo#BF2020
Virtualo#BF2020
-47% 13.95 złpremium: 8.37 zł Lub 8.37 zł
-8% 21.48 zł Lub 19.33 zł
25.95 zł Lub 23.36 zł
-9% 21.47 zł
23.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)

Budzik. Termos i kanapki. Podróż tramwajem. Odbicie karty. Praca przy taśmie. Dzwonek na przerwę. Posiłek. Dzwonek na koniec przerwy. Praca przy taśmie. Odbicie karty. Podróż tramwajem. Przygotowanie termosu i kanapek na następny dzień. Upragniony sen. Budzik… Oto odważna powieść reporterska o rynku pracy. Jej bohaterom bliżej jednak do depresji niż do wzniecenia kolejnej rewolucji…

Prekariacka opowieść z dobrze nam znanym lejtmotywem…

Heike Geißler, niemiecka pisarka i tłumaczka, nie mogąc utrzymać się z freelancerskich zleceń, w 2010 roku zatrudniła się jako sezonowa pracowniczka w hali wysyłkowej Amazona w Lipsku. Jednak już po kilku dniach okazało się, że jej nowe stanowisko pracy to źródło nie tylko frustracji, ale i inspiracji literackich.
Geißler pisze więc do samej siebie sprzed kilku lat, kiedy godziny odmierzał jej przemysłowy zegar, a dni – koniec umowy na czas określony. Opisuje konflikty między pracownikami i przełożonymi, przybliża wyśrubowane wymagania dotyczące czasu pracy, ukazuje hipokryzję leżącą u podstaw korporacyjnych zasad współpracy.

Praca sezonowa. Miesiąc w Amazonie od Heike Geißler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć