ebook Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 197)

Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.47
Audiobook - najniższa cena: 28.29
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.29 zł Lub 25.46 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.29 zł
28.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu, przez kina porno i kluby go-go, po zmysłowe rytuały shibari. „Moje życie jest moje” to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna, intymna i szczera, wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu, który pochłania, zawłaszcza, a czasem niszczy. Historia o tym, kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują, jak w odważnym seksie objawia się to, co najbardziej ludzkie: namiętność, egocentryzm, zachłanność, a także żarliwa, niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie, w których opowiadający mówi: „Moje życie jest moje”. Albo: „Mój seks to ja”.

Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu - audiobook od Remigiusz Ryziński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć