ebook Czas na obiad: 100 pomysłów na odżywczy posiłek
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czas na obiad: 100 pomysłów na odżywczy posiłek
ebook: pdf

E-book - polecana oferta: 30.74
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
37.13 złpremium: 23.95 zł Lub 23.95 zł
-22% 30.74 zł Lub 27.67 zł
39.92 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
30.72 zł
31.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Szukasz ciekawych pomysłów na obiad, który będzie nie tylko smaczny, ale też odżywczy? Próbujesz ograniczyć ilość mięsa w diecie, ale nie wiesz, jak prawidłowo skomponować sycące posiłki? Potrzebujesz elastycznych przepisów, które można dopasować do swoich potrzeb? Jeśli tak, to mam to, czego szukasz. Trzymasz w ręku książkę, która zawiera 100 pomysłów na pełnowartościowy obiad dla Ciebie i Twojej rodziny. Klasyka w zdrowszej wersji oraz mnóstwo smaków przywiezionych z różnych zakątków świata – oto antidotum na obiadową monotonię.

Ugotuj ze mną coś pysznego!

Viola Urban – autorka bloga Okiemdietetyka.pl

„Jeśli chcesz na co dzień gotować smacznie i zdrowo, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele kulinarnych inspiracji, ale i solidną dawkę wiedzy, która przyda się każdego dnia. To ważna i potrzebna pozycja, która doskonale łączy teorię z praktyką”.

(Grzegorz Łapanowski – założyciel Fundacji Szkoła na Widelcu)

„Kiedyś myślałam, że wyszukane smaki to tylko domena dobrych restauracji. Uważałam tak, dopóki w moje ręce nie wpadły książki Violi, która odczarowuje wizerunek zdrowych posiłków, pokazując, że mogą być one jednocześnie pełne smaku, bogate w wartości odżywcze i naprawdę łatwe do przygotowania. Korzystając z tej książki, można przekształcić zwykłą domową kuchnię w miejsce, w którym powstają dania, jakich nie powstydziłaby się żadna znana restauracja”.

(Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk – psychodietetyczka, dietetyczka, wiem-co-jem.pl)

Czas na obiad: 100 pomysłów na odżywczy posiłek od Viola Urban możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć