ebook Brisingr
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 238759)

Brisingr
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.51
wciąż za drogo?
35.22 złpremium: 22.72 zł Lub 22.72 zł
32.19 zł Lub 28.97 zł
37.87 zł
37.87 zł Lub 34.08 zł
37.87 zł
-21% 26.51 zł
32.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Bestseller!  Brisingr (czytaj:bri-sin-gr) Christophera Paoliniego to 3 tom przygód Eragona.

Eragon i jego smoczyca Saphira ledwie uszli z życiem z ogromnej bitwy z wojownikami Imperium na Płonących Równinach. Teraz muszą stawić czoło kolejnym niebezpieczeństwom – a także splątanej sieci obietnic i przysiąg, których Eragon może nie zdołać dotrzymać. Pierwsza to obietnica złożona kuzynowi Rotanowi, że pomoże ocalić z niewoli u króla Galbatorixa jego ukochaną Katrinę. Lecz Eragon musi pozostać lojalny także wobec innych. Vardeni rozpaczliwie potrzebują jego siły i zdolności, podobnie elfy i krasnoludy. Gdy buntownicy zaczynają szemrać, a ze wszystkich stron zagrażają im wrogowie, Eragon musi dokonać wyborów, które zawiodą go na krańce Imperium i jeszcze dalej i mogą wymagać niewyobrażalnie wielkich ofiar.

Eragon to największa nadzieja wolnych ludów na zakończenie tyranii Galbatorixa. Czy niegdysiejszy chłopak ze wsi zdoła zjednoczyć siły buntowników i pokonać króla?

Brisingr od Christopher Paolini możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dobre, ale ciagnie sie jak flaki z olejem. Za duzo filozofowania za malo akcji. Watek milosny tak infantylny, ze odechciewa sie czytania.

  • Awatar

    Znacie ksiazke wiec nie musze przekonywac. Wiec krotko: znow wnikniesz w piekny swiat smoków , walk i podrozy. Kobiecy watek tylko dodaje uroku :-)

Warto zerknąć