ebook Kard. Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 56

Kard. Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
Audiobook - najniższa cena: 17.06
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.06 zł Lub 15.35 zł
19.90 zł
17.56 zł
Inne proponowane
Prymas szczególnym przykładem żywej miłości Ojczyzny i musi być policzony jako jeden z największych mężów w jej dziejach.

Jan Paweł II

Proces beatyfikacyjny kardynała Stefana Wyszyńskiego - to wskazanie, że Prymas Tysiąclecia był postacią, którą Pan Bóg postawił światu, a w szczególności nam Polakom jako wzór do naśladowania. Oto przedstawimy męża stanu, który przeprowadził kościół w naszej ojczyźnie przez najczarniejszy okres reżimu komunistycznego. Niejako obowiązkiem każdego katolika, Polaka i patrioty jest zaznajomienie się z życiem i dokonaniami, człowieka któremu każdy z nas zawdzięcza możliwość jawnego wyznawani wiary.

Niniejsza publikacja stanowi kompendium wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim. Dla wszystkich, którzy żyli w okresie Jego działalności będzie to wspaniałe przypomnienie dokonań Prymasa Tysiąclecia, zaś dla młodego pokolenia stanowić będzie piękną lekcję historii i miłości ojczyzny.

Książa zawiera wiele świadectw i wspomnień ludzi o kardynale Wyszyńskim oraz bezcenne wypowiedzi samego Prymasa Tysiąclecia, które nic nie straciły na swej aktualności a ich siła i mądrość do dziś stanowią jeden z najważniejszych drogowskazów wskazujących kierunek w jakim powinien kroczyć człowiek prawy, uczciwy i kochający Boga.

 
Kard. Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia - audiobook od Marek Balon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć