ebook Zaginione historie
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 21300)

Zaginione historie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
21.90 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł
-9% 21.22 zł
22.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Zaginione historie rzucają nieco światła na nieznane dotąd przygody i doświadczenia bohaterów, w intrygujący sposób rozszerzają  tematy, poruszone w poprzednich książkach. Co wydarzyło się po wydarzeniach opisanych w Cesarzu Nihon-Ja? Kim był Halt, zanim został zwiadowcą? W jakich okolicznościach zginął ojciec Willa? Co dzieje sie z konikami zwiadowców, gdy zakończą służbę?

Zaginione historie powstały na wyraźne życzenie milionów fanów na całym świecie.

Zaginione historie od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    No i mala odskocznia i jakby ciekawosta od autora. Cofamy sie w czasie i poznajemy jakby korzenie naszych zwiadowcow. Pocztatek zaskakujacy ale szybko sie rozwija. Przyznam ze ten tom zmienia troche klimat dotychczasowa serie

  • Awatar

    Will i Halt nie żyją? Jak dotąd łudziłam się, że oni istnieją, gdzieś w jakimś innym świecie. Po 10 tomach ich przygód byłam z nimi bardzo zżyta a tu na samym wstępie informacja, która mnie (kobietę dorosłą, matkę, żonę) zmieszała. Ale odnajdują się zapiski kolejnych, nieznanych przygód. A to najważniejsze. I już wszystko jest ok :) Czytajcie!

Warto zerknąć