ebook Zaginione historie
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 21091)

Zaginione historie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.37
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
21.37 zł
22.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Zaginione historie rzucają nieco światła na nieznane dotąd przygody i doświadczenia bohaterów, w intrygujący sposób rozszerzają  tematy, poruszone w poprzednich książkach. Co wydarzyło się po wydarzeniach opisanych w Cesarzu Nihon-Ja? Kim był Halt, zanim został zwiadowcą? W jakich okolicznościach zginął ojciec Willa? Co dzieje sie z konikami zwiadowców, gdy zakończą służbę?

Zaginione historie powstały na wyraźne życzenie milionów fanów na całym świecie.

Zaginione historie od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    No i mala odskocznia i jakby ciekawosta od autora. Cofamy sie w czasie i poznajemy jakby korzenie naszych zwiadowcow. Pocztatek zaskakujacy ale szybko sie rozwija. Przyznam ze ten tom zmienia troche klimat dotychczasowa serie

  • Awatar

    Will i Halt nie żyją? Jak dotąd łudziłam się, że oni istnieją, gdzieś w jakimś innym świecie. Po 10 tomach ich przygód byłam z nimi bardzo zżyta a tu na samym wstępie informacja, która mnie (kobietę dorosłą, matkę, żonę) zmieszała. Ale odnajdują się zapiski kolejnych, nieznanych przygód. A to najważniejsze. I już wszystko jest ok :) Czytajcie!

Warto zerknąć