ebook Ballada ptaków i węży - audiobook
3.96 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 37995)

Ballada ptaków i węży - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.87
Audiobook - polecana oferta: 35.02
44.90 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-13% 35.02 zł Lub 31.52 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł 10 zł na konto
34.31 zł
40.41 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Czwarta powieść, która ukazuje się w kultowym cyklu Suzanne Collins „Igrzyska Śmierci”. Prequel znanych nam wydarzeń. Cofamy się o 64 lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk. Czy powieść „Ballada ptaków i węży” przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii? Audiobook czyta Anna Dereszowska. Aktorka po raz kolejny w niezrównany sposób interpretuje wydarzenia ze świata Panem.

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna jak zwykle poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Bowiem potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.
Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Ballada ptaków i węży - audiobook od Suzanne Collins możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć