ebook Proxima - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4890)

Proxima - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.34
Audiobook - najniższa cena: 30.74
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
30.74 zł Lub 27.67 zł
37.90 zł 10 zł na konto
37.91 zł Lub 34.12 zł
30.84 zł
34.11 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Wiek XXVII. Przyszłość ludzkości w odkrytej galaktyce wydaje się z pozoru niczym nieograniczona… „Proxima” to niesamowita historia kolonizacji surowego nowego Edenu. Tajemnica, którą skrywa ten świat, na zawsze zmieni postrzeganie naszej roli we wszechświecie…

W odkrytej Glaktyce są setki milionów czerwonych karłów, które posiadają planety nadające się do zamieszkania przez ludzi. Taki właśnie jest świat Proxima Centauri. Dla ludzkości może oznaczać nadzieję na przetrwanie, bo toczące nieustanne wojny między sobą przeludnione kolonie na Marsie i Merkurym z pewnością tego nie gwarantują.
Ale najpierw nowy świat musi zostać skolonizowany, a brakuje chętnych, by zostać osadnikiem. Wyprawa na surową planetę nie zapewni splendoru ani żadnych gratyfikacji, a oferuje tylko trud, samotność, pustkę… Yuri Jones wraz z tysiącem innych przymusowych kolonistów niebawem dowie się, jak to jest żyć w nieprzyjaznym pustynnym świecie, którego połowa skrywa się w wiecznej ciemności.

„Monumentalna powieść” – National Space Society

„Ta powieść po prostu zapiera dech w piersiach” – SFBook.com

Proxima - audiobook od Stephen Baxter możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć