ebook Bądź ze mną szczęśliwa
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 38)

Bądź ze mną szczęśliwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.71
-14% 29.71 zł Lub 26.74 zł
34.95 zł
28.96 zł
29.71 zł
30.14 zł
34.95 zł
34.95 zł
Inne proponowane

Najnowsza książka autorki ciepło przyjętej przez czytelników powieści Odkąd cię poznałam.

Anka uczy się w liceum i trenuje boks. Jest wygadana, twarda, czasem bezczelna. Ale to tylko pozory. Niedawno wydarzyło się coś, co ją złamało. Nastolatka czuje się winna tragicznej śmierci starszego brata. Zamyka się w sobie, a jedyny dotyk, jaki toleruje, to bokserskie ciosy. Nie potrafi zapomnieć. Nie potrafi sobie wybaczyć...

Igor po kilku latach wraca do rodzinnego miasta. Wciąż myśli o pewnej dziewczynie z przeszłości, która kiedyś była mu bliska. Kiedy jednak znów się spotykają, okazuje się, że ona bardzo się zmieniła. I że nie zamierza wpuścić go z powrotem do swojego świata...

Bądź ze mną szczęśliwa od Iwona Sobolewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kolejne nazwisko, którego nie kojarzę. Iwona Sobolewska ma na swoim koncie wiele powieści, ale nie mogę sobie przypomnieć czy coś czytałam tej autorki. Z pewnością Bądź ze mną szczęśliwa zapadnie w mojej pamięci, bo to książka, która porusza trudne i ciężkie tematy..
Tak wydawnictwo Dragon zachęca czytelników do sięgnięcia po lekturę:

Najnowsza powieść autorki ciepło przyjętej przez czytelników "Odkąd cię poznałam.
Anka uczy się w liceum i trenuje boks. Jest wygadana, twarda, czasem bezczelna. Ale to tylko pozory. Niedawno wydarzyło się coś, co ją załamało. Dziewczyna czuje się winna śmierci starszego brata. Zamyka się w sobie, a jedyny dotyk, jaki toleruje, to bokserskie ciosy. Nie potrafi zapomnieć. Nie potrafi sobie wybaczyć.....
Igor po kilku latach wraca do rodzinnego miasta. Wciąż myśli o pewnej dziewczynie z przeszłości, która kiedyś była mu bliska, Kiedy jedna znów się spotykają, okazuje się, że ona bardzo się zmieniła. I że nie zamierza wpuścić go z powrotem do swojego świata.


Bądź ze mną szczęśliwa to książka, która porusza najczulsze struny czytelnika. Anka to młoda dziewczynka, która dźwiga na swoich barkach poczucie winy. Obwinia się, że to przez nią zginął tragicznie jej starszy brat, Antek. Dręczą ją koszmary i nie umie sobie poradzić ze stratą. Musi uczyć się na nowo żyć bez brata, na którym zawsze mogła polegać. Bądź za mną szczęśliwa to przejmujący obraz żałoby po śmierci najbliższej osoby. Zupełnie bezsensownej śmierci, bo Antek miał całe życie przed sobą, a jego śmierć była w zasadzie przypadkowa.
Anka nie umie sobie wybaczyć, ale na szczęście ma oddanych przyjaciół, którzy nie odwracają się od nie, a wspierają na każdym kroku. Anka ma jeszcze pamiętnik, w którym zdaje relację bratu i opisuje mu co w jej życiu się wydarzyło i ile dni już go przy niej nie ma.

Po latach do miasta wraca Igor, przyjaciel z dzieciństwa, który po rozstaniu rodziców przeniósł się wraz matką do innego miasta. Ich drogi znowu się skrzyżują, ale czy po latach to będzie taka sama przyjaźń tym bardziej, że Anka nie potrafi sobie poradzić sama z sobą. Jeśli jesteście ciekawi sięgnijcie po najnowszą książkę Iwony Sobolewskiej Bądź ze mną szczęśliwa i przekonajcie się.
Iwona Sobolewska stworzyła książkę pełną żałoby i bólu po stracie najbliższej osoby. O uczeniu się życia od nowa, o zaufaniu drugiej osobie. Autorka stworzyła rewelacyjną książkę, która czyta się sama i mimo ogromnego bólu i wyjątkowo trudnego tematu poradziła sobie rewelacyjnie.

Bardzo jestem ciekawa czy autorka stworzy kolejną część, w której dane nam będzie poznać dalsze losy Anki i Igora?

Ocena: 4+/6
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć