ebook Cham niezbuntowany - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 226)

Cham niezbuntowany - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.16
Audiobook - najniższa cena: 20.21
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
37.95 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
20.21 zł
38.15 zł
38.17 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Dziennikarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz przygotował dla swoich czytelników kolejną publikację o której sam mówi, że: Książka, którą Państwu przedstawiam jest skutkiem mojego wieloletniego „chorowania na Polskę”, stałego zastanawiania się nad nią. Jest ona skutkiem bardzo konkretnego impulsu, który kazał mi potraktować zebranie w jednym miejscu przemyśleń nad polskim mentalem, jako sprawę szczególnie pilną."

Cham niezbuntowany to publicystyka, w której Rafał Ziemkiewicz wskazuje i tłumaczy działania, wybory i wewnętrzne konflikty narodu polskiego. Autor przedstawia w rzetelny i poparty konkretną argumentacją sposób problemy targające współczesną Polską i jej mieszkańcami, wskazując na ich pochodzenie w historii, rzutującej na powstanie narodowych kompleksów.

Dzięki tej książce mamy ma możliwość rozpoznania tych kompleksów, oraz dostrzeżenia wskazywanych przez publicystę metod walki z nimi. Dzięki temu audiobookowi czytelnik ponownie będzie mógł poczuć dumę z tego, że jest Polakiem i odzyskać swoją narodową godność.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji  Bartosza Głogowskiego.

Cham niezbuntowany - audiobook od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć