ebook Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie - audiobook
3.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10)

Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 22.43
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-24% 22.43 zł Lub 20.19 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
-24% 22.43 zł
23.92 zł
25.41 zł
26.91 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Pośpiech, stres, kolejne kawy pite w biegu, rzeczy i ludzie domagający się uwagi. Jeśli tak wygląda Twój dzień i coraz częściej marzysz o zmianie, to z pomocą przychodzi Hvile – norweska sztuka leniuchowania. Nie potrzebujesz do tego świeczek zapachowych ani cieplutkich kocyków. Masz pod ręką wszystko, czego ci potrzeba, by wreszcie odpocząć.

Przytłoczeni pędem dzisiejszego świata często myślimy, że odpoczynek jest luksusem. Postrzegamy go jako lenistwo, a sami czujemy się źle z naszą bezproduktywnością. Zagubieni w świecie, który wymaga od nas wiecznego pędu i nieustannego działania zapominamy, że nasze siły nie są nieskończone. Tymczasem bez relaksu nie powstałyby rzeczy wielkie, twórcze i wybitne. Hvile koncentruje się na całościowej zmianie sposobu życia. Musimy na nowo przemyśleć, co dla nas jest ważne.
Najważniejszy jest porządek w naszej głowie i najbliższym otoczeniu. Jesteś potwornie zmęczony? Zamiast popijać kolejną kawę napojem energetyzującym, zdrzemnij się. Jesteś przytłoczony nadmiarem bodźców, które płyną do Ciebie zewsząd? Wyłącz powiadomienia, odetnij się od świecących ekraników. Odnajdź spokój w głowie, rusz ciało, zanurz się w przyrodzie, powstrzymaj od nieustannej gadatliwości, oczyść przestrzeń wokół siebie i wreszcie odpocznij w zgodzie ze sobą. Jak bowiem podkreśla Autorka:
Odpoczynek staje się aktem odwagi w sytuacji, kiedy zarówno nasza kultura, jak i my sami zdajemy się nie tolerować go jako czegoś koniecznego.
Sięgnij po „Hvile” i przekonaj się, że ten drobny akt odwagi może stać się pierwszym krokiem do wprowadzenia prawdziwych i wyczekiwanych zmian w Twoim życiu!

Hvile. Jak norweska sztuka leniuchowania uratuje nam życie - audiobook od Siw Aduvill możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć