ebook Kobiety bez diety: Rozmowy bez retuszu
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Kobiety bez diety: Rozmowy bez retuszu
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
17.90 zł
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
29.75 zł Lub 26.78 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
27.65 zł 20% rabatu
28.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Czy każda kobieta powinna bez problemu wcisnąć się w sukienkę z rozmiarze XS? Czy każda z nas musi być perfekcyjną panią domu, pełną energii partnerką, matką i żoną idealną? Zapraszamy do kręgu kobiet bez diety. Każda z autorek prezentuje swoje doświadczenia życiowe oraz żywieniowe sympatie i antypatie. Dołącz do ich grona i uwierz, że nie musisz być siłaczką dnia powszedniego!

Czy powinnyśmy katować się dietami, a psychikę karmić poczuciem winy i wstydem? Czy musimy jeść jedynie hummusy i supermodne sałatki z zieleniny, popijając je sokiem wyciśniętym z jarmużu, nawet jeśli nie odpowiada nam jego smak? Tłumimy w zarodku wątpliwości, ignorujemy sygnały, jakie wysyła mi organizm, wyciszamy poczucie zmęczenia i zniechęcenia rutyną codzienności, nie robimy sobie wolnego od obowiązków, mając poczucie, że cała nasza misterna życiowa układanka runie…
Brzmi znajomo? Zapewne. My, siłaczki dnia powszedniego. A uruchomiona przez nas machina błędnych kół kręci się bez ustanku. Nasze życiowe perpetuum mobile.
Zapraszamy do kręgu kobiet bez diety. W tych rozmowach każda z autorek prezentuje nam swoje doświadczenia, swoje żywieniowe sympatie i antypatie. Każda z nich: dietetyczek, psycholożek ma indywidualny pogląd na dietę, podbudowany wieloletnią praktyką z pacjentami. Zjednoczyły siły w nadziei, że uda im się coś zmienić. Może nie cały świat. Ale pierwszy krok już zrobiły. Zaczęły od siebie. To chyba dobry punkt wyjścia.

Kobiety bez diety: Rozmowy bez retuszu od Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Daria Gradziuk, Marta Kielak, Ela Lange, Katarzyna Miłkowska, Hanna Stolińska-Fiedorowicz, Agata Ziemnicka-Łaska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć