ebook Niegrzeczny idol - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24071) Ilość stron (szacowana): 303

Niegrzeczny idol - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
27.90 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
27.93 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Bestseller „USA Today”. Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka. Niczym w kinowym hicie „Narodziny gwiazdy” wspólna trasa koncertowa daje początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Miłości bożyszcza tłumów Killiana do Libby – zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która okazała się bardziej uzależniająca niż wszystkie fanki świata. Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać?

Ona – zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On – facet o powierzchowności herosa i boskiej arogancji. Wokalista i gitarzysta jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów rockowych, który wiedzie życie jak w cudownym śnie. Nieziemsko przystojny, czarujący, seksowny i… perwersyjny. Na pierwszy rzut oka różni ich dosłownie wszystko. Łączy? Muzyka i niewytłumaczalna chemia…

Niegrzeczny idol - audiobook od Kristen Callihan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć