ebook Ostatni skok - audiobook
3.48 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 226)

Ostatni skok - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
29.13 zł 20% rabatu
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Warszawska pisarka – Małgorzata Rogala - jest specjalistką od komponowania zawiłych intryg kryminalnych z ciekawymi wątkami społeczno-obyczajowymi. Jej najnowsza powieść przenosi czytelnika w zaczarowany świat cyrku i mieniących się tysiącem barw diamentów. Świat, w którym nic nie jest oczywiste.  

Fabuła:

Igor Bielewicz łączy dwa, pozornie nie dające się pogodzić ze sobą zajęcia. Jest artystą cyrkowym, a po godzinach zajmuje się kradzieżą kosztowności, które stanowią jego ogromy obiekt zainteresowań i kolejna wielką pasję. Kiedy w trakcie Warszawskich Targów Jubilerskich nadarza się okazja podprowadzenia jednemu z jubilerów sejfu z zawierającymi go precjozami, Bielewicz nie zastanawia się długo. Jednak jego dziwne zachowanie zwraca uwagę pewnej kobiety, Zofii Maciejki, która okazuje się być rozpoczynającą służbę w Policji młodą funkcjonariuszką. Kobieta postanawia zatrzymać dokonującego kradzieży mężczyznę i rusza za nim w pościg, jednak szybko gubi ślad.

Bielewicz, kolejny raz umknął z łupem i teraz może spokojnie powrócić do występów na arenie cyrkowej. W trakcie występu, nieszczęśliwemu wypadkowi ulega Nadia, będąca partnerką życiową Bilewicza. Wypadek ten kończy wspaniałą karierę Nadii, która po ciężkiej walce i czasochłonnych i wyczerpujących rehabilitacjach, wraca do normalnego życia.  I to właśnie ona staje się świadkiem podczas kolejnej kradzieży diamentów, w której poszkodowaną jest brutalnie napadnięta właścicielka firmy jubilerskiej.

Drogi Bilewicza i Maciejki ponownie się krzyżują. To ona, wraz ze swoją mentorką Michaliną Czaplińską zajmują się sprawą brutalnego napadu. Policjantki musza znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, oczywiście najważniejsze jest odnalezienie sprawcy, ale także ustalenie czy obecna sprawa, ma związek, z tą, której Nadia była świadkiem przed dwoma laty.

Ci, którzy śledzą karierę Małgorzaty Rogali, wiedzą, że po kryminały, które wyszły spod jej pióra, można sięgać w ciemno, bez obaw, że natkną się w nich choć na jednej moment nudy. Dla nowych czytelników audiobook Ostatni skok będzie doskonałą okazją do rozpoczęcia kolejnej pasjonującej przygody i wpisania Rogali na swoją listę ulubionych polskich autorów. 

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej onterpretacji Laury Breszka.

Rekomendacje: 

Ostatni skok to kolejna powieść Małgorzaty Rogali, przy której miło spędziłam czas. Wielbiciele pióra pisarki na pewno nie będą rozczarowani, ponieważ znajdą tu interesującą intrygę i zgrany, choć na pierwszy rzut oka niepasujący do siebie duet. Pozwólcie jednak, że tym razem nie będę się skupiać na kryminalnym aspekcie powieści, tylko na tym, co kryje się głębiej. - Kasia Sosnowicz - Sieczyta

Książka zawiera to, co w kryminałach najważniejsze czyli wyrafinowaną zagadkę, zwodzącą czytelników do samego końca, niejednoznaczne postacie, wiele znaków zapytania i śledztwo, w jakim liczy się intuicja i łączenie pozornie niezwiązanych z sobą faktów. Jeśli dodamy jeszcze magię akrobatyki cyrkowej i blask najbardziej unikatowych diamentów to otrzymamy powieść, jakiej nie da się oprzeć. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

To, co charakterystyczne w twórczości Małgorzaty Rogali, to umiejętne zatoczenie historii i postaci w wąskim, wewnętrznym gronie. Myślę, że Ci, którzy znają twórczość Autorki, wiedzą co mam na myśli. A, Ci, którzy jedynie się domyślają, niech sięgną po książki Małgorzaty Rogali, które uzależniają niczym miłość do drogocennych diamentów. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Ostatni skok - audiobook od Małgorzata Rogala możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć