ebook Seks w wielkim mieście... i co dalej?
3.15 / 5.00 (liczba ocen: 1893) Ilość stron (szacowana): 272

Seks w wielkim mieście... i co dalej?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.21
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.21 zł Lub 20.89 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł 10 zł na konto
23.31 zł
23.92 zł
25.42 zł
25.48 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Najlepsza książka sezonu wg „US Weekly”, „Elle”, „Entertainment Weekly” „Newsday” i „Popsugar”. Dwie dekady temu Candace Bushnell wydała „Seks w wielkim mieście”, który zmienił oblicze popkultury i randkowania, z humorem i odwagą przedstawiając „rytuały godowe” elit Nowego Jorku. Czy po latach w wielkim mieście coś zmieniło się w tej sferze?

Akcja powieści „Seks w wielkim mieście… i co dalej?” koncentruje się na życiu sześciu przyjaciółek, które próbują rozgryźć zjawisko randkowania i budowania związków w średnim wieku, wraz ze wszystkim tego konsekwencjami: szalonymi wzlotami i bolesnymi upadkami.
Bushnell snuje błyskotliwą satyryczną opowieść o miłości i życiu, a także o presji, jaką świat wywiera na kobiety, by zachowały wieczną młodość i dążyły do tego, by mieć wszystko i idealnie wyglądać.
„Seks w wielkim mieście… i co dalej?” to doskonałe uzupełnienie rewolucyjnej książki o randkowaniu, napisanej przez jedną z najbardziej znanych komentatorek życia towarzyskiego i społecznego.

„Chyba nikt skuteczniej nie dokopie się do pokładów naszej perwersji niż Candace Bushnell. […]. Ona i jej przyjaciółki usiłują ocaleć z chaosu wieku średniego, gdyż nawet poza wielkim miastem życie to nadal dżungla, w której trzeba walczyć o przetrwanie” – Lauren Mechling, „Vogue”

„Bushnell portretuje kobiety w sposób lekki, pobłażliwy, ale jednocześnie rzeczowy, z dokładnością badaczki natury ludzkiej. […] Stawia czoło tematowi starzenia się, pokazując, że bycie «pięćdziesięciokilkulatką» zdecydowanie różni się od bycia «trzydziestokilkulatką». […] Miasto jest wielkie, jak pisze autorka, ale gdzieś się przecież kończy. I seks nigdy go nie opuścił. Tylko czy tak naprawdę chodziło wyłącznie o seks? – Katy Waldman, „New Yorker”

„Podobnie jak w «Seksie w wielkim mieście», w tej książce Bushnell również dokładnie i z poczuciem humoru przygląda się swoim przyjaciółkom i sobie, dostarczając wnikliwych obserwacji społecznych i towarzyskich na temat prób szukania miłości w średnim wieku oraz związanych z tym pikantnych przyjemności” – „People”

Seks w wielkim mieście... i co dalej? od Candace Bushnell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć