ebook Mam faceta i mam... problem
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 18) Ilość stron (szacowana): 352

Mam faceta i mam... problem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.32
wciąż za drogo?
-32% 19.32 zł
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
-17% 23.90 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
27.90 zł
26.37 zł
27.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak pogodzić pragnienia i nawyki dwóch osób? W jaki sposób będąc w związku, dbać o swoją indywidualność? Czy związek to inwestycja? To tylko część spośród pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w książce „Mam faceta i mam… problem”.

Odkryj tajemnice udanego związku.

Większość kobiet marzy o udanym związku. Myślą, że największy kłopot to znalezienie właściwego partnera. Tymczasem okazuje się, że większość problemów dopiero nadejdzie…
Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska w okraszonych humorem rozmowach doradzają, jak postępować, by związek był szczęśliwy.

O Autorkach:
KATARZYNA MILLER – najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką zawodową w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. „Chcę być kochana tak, jak chcę”, „Bajki rozebrane”, „Nie bój się życia”, „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, „Kup kochance męża kwiaty”, „Być kobietą i nie zwariować”.

SUZAN GIŻYŃSKA – reżyserka i copywriterka, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek, m.in. „Instrukcja obsługi faceta”, „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”.

Mam faceta i mam... problem od Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć