ebook Kto chce ich śmierci?
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 5345)

Kto chce ich śmierci?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 19.80
32.90 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-7% 19.80 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
-5% 21.71 zł
24.68 zł
24.98 zł
25.00 zł
26.24 zł
27.97 zł
32.90 zł
32.90 zł
Inne proponowane

Cara Hunter – autorka znana z thrillerów „Kto porwał Daisy Mason?” i „ Kto mieszka za ścianą?” – po raz kolejny nas zaskoczy. W ekskluzywnej dzielnicy Oxfordu cudem uratowano dwóch chłopców z płonącego domu. Młodszy zmarł, nieco starszy – walczy o życie. Dlaczego byli sami w domu? Wkrótce okaże się, że będzie to najbardziej traumatyczna sprawa w karierze detektywa Fowleya.

Kryminał jednej z najlepszych brytyjskich autorek thrillerów psychologicznych.
Bestseller „The Sunday Times”.

Co jeśli ktoś chciałby śmierci twojej rodziny?

Gdzie są rodzice chłopców uratowanych z pożaru domu w ekskluzywnej dzielnicy północnego Oxfordu? Dlaczego nie odbierają telefonu?
Kiedy detektyw Adam Fawley znajduje nowe dowody, spełnia się jego największy koszmar. Ponieważ on już wie, że to nie był przypadkowy pożar. To było zaplanowane morderstwo, a zabójca pozostaje na wolności…

Kto chce ich śmierci? od Cara Hunter możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Detektyw Adam Fowley jest już bardzo dobrze znany tym czytelnikom, którzy sięgnęli po wcześniejsze książki Cary Hunter. Tym razem w trzecim thrillerze psychologicznym zatytułowanym Kto chce ich śmierci? zajmie się sprawą, która będzie dla niego największym koszmarem. Daily Mail okrzyknął tę książkę mianem mistrzowsko skonstruowanego thrillera. W pełni zgadzam się z tą opinią, gdyż Cara Hunter ponownie dowiodła, że potrafi złapać czytelnika w kleszcze wstrząsającej historii, która przyśnić może się w najstraszniejszych koszmarach.

W północnej dzielnicy Oxfordu dochodzi do pożaru edwardiańskiej rezydencji na Southey Road, w którym znajdowało się dwóch młodych chłopców. Niestety młodszy z nich zmarł, a starszy walczy o życie. Jak się okazuje dzieci były pozostawione bez opieki rodziców, którzy nie odbierają telefonów. Zatem detektyw Adam Fowley podejmuje się rozwiązania tej sprawy. Kolejne dowody jakie zbiera świadczą o tym, że pożar nie był wypadkiem, lecz celowym działaniem osób trzecich. Komu zależało na śmierci chłopaków? Dlaczego nie ma kontaktu z ich rodzicami? Dlaczego pozostawili ich bez opieki?

Przyznam szczerze, że Cara Hunter ponownie porwała mnie w wir wciągającej historii, utkanej w charakterystycznym dla pisarki stylu. Jeśli czytaliście dwa wcześniejsze thrillery jej autorstwa (Kto mieszka za ścianą?, Kto porwał Daisy Mason?), to tym również będzie usatysfakcjonowani. To, co szczególnie zwróciło moją uwagę, to nie tylko intrygująca historia, lecz również ukazanie skrupulatnej pracy śledczych. Znajdziemy tu zapisy rozmów telefonicznych, czy stenogramy z przesłuchań, jak i również opinie uczestników internetowego forum. Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotkałem się z przedstawianiem dowodów śledztwa w taki sposób, jak uczyniła to Cara Hunter. Dzięki temu mogłem zaznajomić się chociażby z fragmentem raportu oficera śledczego z ramienia Państwowej Straży Pożarnej. To sprawiło, że w pełni mogłem poczuć się jak Adam Fowley.

Kto chce ich śmierci? bez wątpienia wpisuje się w czołówkę thrillerów psychologicznych, które warto zaprosić do swojej domowej biblioteki. Lecz dodam tylko, że książka zawiera również wątki obyczajowe, które zaciekawią miłośników tego gatunku. Cara Hunter potrafi umiejętnie dawkować emocje, skrupulatnie odsłaniać kolejne karty skonstruowanej fabuły. A finał zwala z nóg. A ja już przebieram nogami, w oczekiwaniu na kolejną książkę brytyjskiej autorki.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć