ebook Niech stanie się światłość
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 1587)

Niech stanie się światłość
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
27.90 zł
46.50 złpremium: 30.00 zł Lub 30.00 zł
40.00 zł Lub 36.00 zł
47.50 zł Lub 42.75 zł
32.99 zł
38.00 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Powieść jednego z najbardziej poczytnych współczesnych pisarzy. Historia poprzedzająca wydarzenia opisane w słynnych „Filarach ziemi”, osadzona w Anglii u zarania średniowiecza. Najazdy wikingów, walka o władzę i zwykli ludzie, którzy muszą zmierzyć się z tym, co przynoszą im wyroki historii. Czeka nas wielka literacka uczta!

Rok 997 naszej ery, koniec wieków barbarzyństwa. Anglia na zachodzie mierzy się z atakami Walijczyków, a na wschodzie – wikingów. Lokalni przywódcy naginają królewskie zarządzenia do swoich celów, sprzeciwiając się władzy i nie dbając o los prostych ludzi. Ponieważ w kraju nie ma ściśle wytyczonego prawa, króluje chaos.
W tych burzliwych czasach splatają się losy trójki bohaterów. Życie młodego szkutnika zmienia się w chwili, gdy jego dom zostaje zniszczony przez wikingów, a jego rodzina musi uciekać do miejsca, w którym traktowani są jak intruzi… Pewna kobieta wychodzi za mąż z miłości i płynie z Normandii do Anglii, kraju swojego małżonka. Szybko jednak przekonuje się, że wśród zupełnie innych obyczajów i ludzi stale zaangażowanych w walkę o wpływy musi uważać na każdy swój krok… Mnich marzy o przekształceniu opactwa w centrum nauki, które będzie podziwiane w całej Europie.
Każde z nich wejdzie w niebezpieczny konflikt z przebiegłym i bezwzględnym biskupem, który złamie każde przykazanie, aby zwiększyć swoją władzę i bogactwo.

Niech stanie się światłość od Ken Follett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Martwiąc się na zapas, człowiek może tylko wszystko zepsuć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć