Kopenhaga
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 246

Kopenhaga
ebook: pdf

Wydawca:  Self-publishing
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 42.00
wciąż za drogo?
42.00 zł Lub 37.80 zł
42.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
W e-przewodniku znajdują się  istotne informacje dotyczące m.in. geografii i historii, bogaty materiał fotograficzny, szkic mapki z najważniejszymi zabytkami i atrakcjami przyrodniczymi oraz ich zwięzłe opisy. Działające OFFLINE hiperłącza pozwalają przenieść się z mapki bądź spisu treści na strony z opisem danego zabytku, miejsca, atrakcji, a po kliknięciu nagłówka powrócić do mapki. E-przewodnik offline w twoim smartfonie sprawi, że podczas zwiedzania dowiesz się więcej i zobaczysz więcej.

Kopenhaga (København) to miasto z licznymi zabytkami i zbiorami sztuki, znajdujące się w czołówce najczystszych i najwygodniejszych do życia miast Europy. Publikacja ukazuje Kopenhagę jako fascynujące miasto łączące wspaniałą tradycję z ultranowoczesnością i miejsce udanego eksperymentu, który wprowadził elementy slow life w tętniącą życiem metropolię.

Kopenhaga od Jolanta Pol możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć