ebook Jej wina i grzech
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 5824) Ilość stron (szacowana): 248

Jej wina i grzech
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 14.90
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
22.20 zł Lub 19.98 zł
35.15 zł Lub 31.64 zł
-16% 18.50 zł
22.20 zł
33.50 zł
Inne proponowane

Jeśli po zamknięciu ostatniej strony Bogaty i grzeszny pozostawił Cię w totalnym zaskoczeniu oraz z wieloma pytaniami, na które zabrakło w opowieści odpowiedzi, to czytając e-booka Jej wina i grzech dowiesz się wszystkiego, co zaprzątało Ci głowę po lekturze pierwszego tomu serii Bogactwo i grzech.

Fabuła:

Whitney chciałaby spokoju i szczęścia, których mogłaby zaznać u boku przeznaczonego dla niej mężczyzny. Nie jest to jednak takie proste, w mieście wszyscy ciągle obwiniają ją za czyny jej matki. Kobieta czuje się napiętnowana, jakby to tylko ona była odpowiedzialna za ce zło, które wydarza się na świecie. Whitney poszukuje rozwiązania, które umożliwi jej spędzenie życia w ramionach Lincolna Riscoffa. Kiedy jednak na jej drodze staje konflikt pomiędzy dwoma zwaśnionymi rodami, nic nie jest proste, a młodym pozostaje tylko ukrywanie się i pokątne romansowanie niczym Romeo i Julia. Przed Whitney i Lincolnem czas ogromnej próby, oboje muszą walczyć o swoje uczucia, czas spędzany razem i stworzenie choćby namiastki wielkiej miłości, której oboje pragną. Wszystko zdaje się być skazane na porażkę, kiedy w skłóconych rodzinach do głosów dochodzi duma, uprzedzenia i pogoń za pieniądzem. Nikt nie zwraca uwagi na uczucie, które łączy młodych kochanków. Pomimo tego, że związek ten skazany jest totalną porażkę, pragnienia Whitney i Lincolna są najważniejsze, nie zwracają uwagi na to co się o nich mówi i im nakazuje, chcą walczyć o siebie, polegać na sobie i mieć do siebie ogromne zaufanie.

Wszystko się komplikuje, kiedy na światło dzienne wychodzą nowe fakty związane z byłym mężem Whitney. Lincol jest w ogromnej rozterce i nie jest w stanie stwierdzić, czy jego ukochana była zawsze wobec niego do końca szczera. Aby odnaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, trzeba będzie poświęcić prawie wszystko, a i tak wcale nie ma pewności, czy nikt ponownie nie stanie na drodze prowadzącej do szczęścia.

Jej wina i grzech to wulkan kipiący emocjami, z akcją nieustanie wprawiająca w osłupienie. Poczuj ogromne napięcie i wkrocz do świata pełnego sekretów, namiętności i zakazanej miłości.

Jej wina i grzech od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć