ebook Prywatny ochroniarz
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 274) Ilość stron (szacowana): 272

Prywatny ochroniarz
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-9% 19.95 zł Lub 17.96 zł
22.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.95 zł
19.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Prywatny ochroniarz jest debiutancką powieścią Caroline Angel. Jednak ta historia została skonstruowana i przedstawiona w taki sposób, że czytelnik jest przekonany, że autorka ma na swoim koncie już wiele bestsellerów, a ta, jest kolejną, która za chwilę stanie kolejnym hitem sezonu.

Fabuła:

Phoebe Green jest córką znanego architekta. Nigdy nie musiała martwić się o pieniądze, bogaci rodzice zapewnili jej nie tylko wykształcenie, ale też dostatnie życie. Status i bogactwo zmuszało jednak rodziców dziewczyny do wynajmowania mężczyzn, którzy odpowiedzialni byli za jej bezpieczeństwo. Jednak jeden z tych, którym powierzono jej ochronę doprowadził do zdarzenia, przez które teraz Phoebe ma awersję do ochroniarzy.  

Kiedy do ochrony dziewczyny zostaje wynajęty kolejny mężczyzna, ten nie wie jak trudne stawia się przed nim zdanie. Dylan uważa jednak, ze nie ma zadań, których nie da się wykonać. Jest w każdym calu profesjonalistą, ale pomimo jego doświadczeniu i opanowania zadanie, którym obarczył go ojciec staje się coraz mniej realne do wykonania. Phoebe nie dość, ze w ogóle z nim nie współpracuje, to robi wszystko aby wyprowadzić go z równowagi i ciągle usiłuje mu dopiec. Dylan nie jest świadomy tego, w jaki sposób powstała niechęć dziewczyny i, że jest głęboko zakorzeniona w jej przeszłości.

Kiedy młoda kobieta zaczyna otrzymywać tajemniczą korespondencję od anonimowego adoratora, relacja na linii Phoebe-Dylan  zaczyna się diametralnie zmieniać. Listy, które dostaje dziewczyna są coraz bardziej natarczywe, a sytuacja coraz bardziej niebezpieczna. Teraz Dylan musi podwoić swoje starania aby zapewnić bezpieczeństwo Phoebe. Doprowadza to tego, że oboje coraz zbliżają się do siebie. Wspomnienia związane z traumą Phoebe sprawiają, że dziewczyna zaczyna postrzegać Dylana zupełnie inaczej niżby chciała. Również ona nie jest mu już całkiem obojętna i nie traktuje jej wyłącznie jako potencjalnej klientki.

Prywatny ochroniarz to wartka akcja z subtelnie splecioną fabułą, okraszoną wieloma emocjami, uczuciami i zagadkami, które przyjedzie rozwiązać czytelnikowi wspólnie z bohaterami tej historii.

Prywatny ochroniarz od Caroline Angel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć