ebook Dwie drogi
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Dwie drogi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Lipstick Books
E-book - najniższa cena: 25.39
Audiobook - najniższa cena: 26.86
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
25.39 zł Lub 22.85 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
25.39 zł
25.49 zł
26.99 zł
29.99 zł
29.99 zł
Inne proponowane

K.A. Figaro spełnia oczekiwania rozentuzjazmowanych i oczekujących kontynuacji losów swoich ulubionych bohaterów: Dwie drogi to już czwarty tom bestsellerowej serii Rozchwiani.

Fabuła:  

Łucja usiłuje poskładać swoje życie w jeden mocno scalony kawałek, pragnie być kochana i wreszcie szczęśliwa. Pocieszenia poszukuje w osobie Alexa, którego silne ramiona dają jej także poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Oboje wraz z Alexem doświadczyli traumatycznych przeżyć, co teraz zdaje się cementować ich związek. Dwie pokaleczone dusze, odnajdują się w złym świecie i próbują nawzajem uleczyć. Alex stara się jak może aby Łucji powróciła stracona wiara w ludzi, szczerze okazuje jej swoje uczucia.

Dymitr szarpie się ze swoim życiem, demony z przeszłości podnoszą coraz wyżej swoje głowy, powodując, że mężczyzna mknie konsekwentnie ku zagładzie. To wszystko sprawia, że jego obsesja na punkcie Łucji przybiera na sile. Dymitr nie jest jednak pewien swoich uczuć i nie potrafi zdecydować kim jest dla niego Łucja. Nie podejmuje żadnych starań aby odzyskać straconą kobietę. Jednak los ma wobec ludzi zawsze własne plany, dlatego drogi Łucji i Dymitra ponownie się skrzyżują.

Dwie drogi to nie tylko gorący romans, to także wspaniała i emocjonalna opowieść o pełnej wybojów drodze życiowej i dokonywanych przez ludzi wyborów. To historia, która pokazuje, ze los plecie swoje ścieżki, nie zawsze zgodne z naszymi planami a decyzje, które w tym życiu podejmiemy, zawsze mają swoje konsekwencje.

Dwie drogi od K. A Figaro możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć