ebook Czarnoksiężnik z Północy
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 50542)

Czarnoksiężnik z Północy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.89
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
24.76 zł Lub 22.28 zł
29.00 zł
29.00 zł
19.89 zł
20.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów New York Timesa, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje? Tłumaczenie z języka angielskiego: Dorota Strukowska. Tytuł oryginału: Ranger's Apprentice: Sorcerer in the North. Wiek: 11+

Czarnoksiężnik z Północy od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzeba sprostać własny lękom, a one ulotnią się niczym mgła w promieniach słońca.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nie ważne, że mam 29 lat.
  Nie ważne, że jestem starym koniem.
  Nie ważne, że nastolatkiem byłem 10 lat temu.
  Ja po prostu uwielbiam przygody tytułowych Zwiadowców. Jest w nich wszystko to, czego można spodziewać się po dobrej książce przygodowej. Akcja od pierwszej strony trzyma nas w napięciu. Świetnie kreowane postaci, historie, których zakończenie jest inne, niżeli byśmy się tego spodziewali.Czego chcieć więcej?!

  Nie inaczej jest w V tomie tej wspaniałej serii. Minęło 5 lat od wydarzeń w Skandii, gdzie młody zwiadowca Will wraz ze swoim nauczycielem i przyjacielem odpierali atak wrogich Tamudżeinów. Tym razem Will otrzymuje zadanie sprawdzenia dziwnych wydarzeń, jakie mają miejsce w lennie Norgate. Chodzą słuchy, że pojawił się tam czarnoksiężnik, który otruł tamtejszego króla i ma niecne plany w stosunku do zamku. Will ma sprawdzić czy historie powtarzane przez ludzi są prawdziwe, wyjaśnić niewyjaśnione i zdać raport królowi. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z założeniami. Co się stało?

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

 • Awatar

  No i tu przełom w tej serii, ale jakze udany. Nasz bohater dziala samodzielnie jako zwiadowca. Przygody juz bardziej personalne i jak dla mnie naprawde fajne. Tu okazuje sie co Will nauczyl sie w "poprzednich tomach" :-)

Warto zerknąć