Czarnoksiężnik z Północy
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 50749)

Czarnoksiężnik z Północy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 32.99
wciąż za drogo?
14.90 zł
16.82 zł
26.10 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.00 zł
23.19 zł Lub 20.87 zł
21.75 zł
23.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty to bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów New York Timesa, epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss, wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce, dziwnych wydarzeniach. Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów! Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje? Tłumaczenie z języka angielskiego: Dorota Strukowska. Tytuł oryginału: Ranger's Apprentice: Sorcerer in the North. Wiek: 11+

Czarnoksiężnik z Północy od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzeba sprostać własny lękom, a one ulotnią się niczym mgła w promieniach słońca.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nie ważne, że mam 29 lat.
  Nie ważne, że jestem starym koniem.
  Nie ważne, że nastolatkiem byłem 10 lat temu.
  Ja po prostu uwielbiam przygody tytułowych Zwiadowców. Jest w nich wszystko to, czego można spodziewać się po dobrej książce przygodowej. Akcja od pierwszej strony trzyma nas w napięciu. Świetnie kreowane postaci, historie, których zakończenie jest inne, niżeli byśmy się tego spodziewali.Czego chcieć więcej?!

  Nie inaczej jest w V tomie tej wspaniałej serii. Minęło 5 lat od wydarzeń w Skandii, gdzie młody zwiadowca Will wraz ze swoim nauczycielem i przyjacielem odpierali atak wrogich Tamudżeinów. Tym razem Will otrzymuje zadanie sprawdzenia dziwnych wydarzeń, jakie mają miejsce w lennie Norgate. Chodzą słuchy, że pojawił się tam czarnoksiężnik, który otruł tamtejszego króla i ma niecne plany w stosunku do zamku. Will ma sprawdzić czy historie powtarzane przez ludzi są prawdziwe, wyjaśnić niewyjaśnione i zdać raport królowi. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z założeniami. Co się stało?

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

 • Awatar

  No i tu przełom w tej serii, ale jakze udany. Nasz bohater dziala samodzielnie jako zwiadowca. Przygody juz bardziej personalne i jak dla mnie naprawde fajne. Tu okazuje sie co Will nauczyl sie w "poprzednich tomach" :-)

Warto zerknąć