ebook W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 69)

W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 33.52
Audiobook - najniższa cena: 37.19
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
39.99 zł
39.99 zł
Inne proponowane

„W Polsce, czyli wszędzie” to opowieść o końcu naszego świata, próba refleksji nad tym, co możemy zrobić, kiedy coraz wyraźniej widzimy zbliżający się zmierzch cywilizacyjnego modelu, który budowaliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Edwin Bendyk opisuje przemiany społeczne, kulturowe, gospodarcze i polityczne, które doprowadziły świat do kryzysu. Pandemia koronawirusa ujawniła, jak krucha jest współczesna cywilizacja. I pokazała jednocześnie, jak silni są ludzie i ludzkie wspólnoty w reakcji na nieoczekiwaną katastrofę. Jednocześnie zadaje kluczowe pytanie dla polskich czytelników: czy w tym świecie Polska przetrwa do 2030 roku, czy też po raz kolejny powtórzy scenariusz rozkładu i upadku? Żadna odpowiedź nie jest przesądzona, każdy ma na nią wpływ. Koniec świata nie musi oznaczać upadku, może też zapowiadać nowy początek. Najkrócej,

„W Polsce, czyli wszędzie” to książka o Polsce i o świecie, który się kończy oraz o możliwości nowego, lepszego otwarcia.

W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata - audiobook od Edwin Bendyk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć