ebook Melodia serc - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 172)

Melodia serc - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 12.00
Audiobook - najniższa cena: 25.07
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.07 zł Lub 22.56 zł
29.99 zł
29.99 zł
25.27 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jo niespodziewanie zjawia się w Nottingham, burząc tym spokój Liama, który od pierwszej chwili czuje się nią zafascynowany. Młodzi spędzają ze sobą kilka radosnych chwil, szybko jednak ich bajkowa bańka zderza się z rzeczywistością i rozpada w drobny mak.

Czy pośród zagubionych fragmentów będą umieć odnaleźć siebie? Czy młody muzyk, który może mieć dziewczyn na pęczki, zdecyduje się ustatkować? Jaki wpływ na ich teraźniejszość będzie miała przeszłość?

Ewelina Nawara — żona, mama dwóch córek, mól książkowy i blogerka. Na swoim blogu — My fairy book world recenzuje książki polskie i zagraniczne oraz przeprowadza wywiady z autorami. Dzięki pewnej okładce i żartobliwej rozmowie z koleżanką zabrała się do pisania ich wspólnej książki. Od kilku lat mieszka w deszczowej Anglii, a pochodzi z przepięknego Krakowa. Jej największe marzenie? Teraz ma dwa — wyjazd na Hawaje i anglojęzyczne wydanie Melodii serc. Trzymajcie kciuki!
 
Justyna Leśniewicz — szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych córek. Prywatnie zagorzała czytelniczka i marzycielka. Od pięciu lat prowadzi bloga książkowego Książko, miłości moja, na którym promuje wszelkiego rodzaju literaturę. Całe jej życie związane jest z książkami, nie tylko przez hobbystyczne blogowanie, ale również przez pracę.
Melodia serc - audiobook od Justyna Leśniewicz, Ewelina Nawara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć