ebook Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 20)

Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.99
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.28 zł
25.99 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców. Życie i zbrodnie Charlesa Sobhraja stały się inspiracją wyprodukowanego przez stację BBC i platformę NETFLIX serialu „The Serpent”.

Charles Sobhraj – mistrz ucieczki. Był jak kameleon – umiał grać zarówno człowieka Zachodu, jak i Wschodu, przedstawiciela różnych profesji. Ze względu na swój modus operandi zyskał przydomki „Wąż” i „Bikini Killer”. Podejrzewany nawet o 20 zabójstw, mordował przede wszystkim na słynnym w latach 60. i 70. szlaku hipisów – w Tajlandii, Nepalu, Malezji, Indiach, polując głównie na zachodnich turystów. Inteligentny i bezwzględny, doskonale zacierał ślady. Jego czarująca powierzchowność kryła mężczyznę zdolnego do najpotworniejszych czynów. Zabijał z zimną krwią. Nie znał litości i nie odczuwał wyrzutów sumienia. Potrafił po mistrzowsku manipulować ludźmi. Przez wiele lat wodził policję za nos, co odróżniało go od wielu innych seryjnych morderców. Do dziś uważany jest za jednego z najbardziej niebezpiecznych kryminalistów na świecie.

Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie od Jarosław Molenda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć