ebook Rozgrywka z sąsiadem
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 103854)

Rozgrywka z sąsiadem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-33% 19.90 zł
24.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)

Rozgrywka z sąsiadem bestsellerowej autorki R.L. Mathewson rozpoczyna całkiem nowy cykl zatytułowany Sąsiedzi z piekła rodem. Czytając tego e-booka poznasz zabawną opowieść, przyprawioną szczyptą romansu, subtelnej erotyki i doskonałego humoru, przy lekturze której nie liczy się nic innego poza poznawanie losów bohaterów.

Fabuła:

Kiedy masz niskie poczucie wartości, wiecznie schodzisz wszystkim z drogi i musisz jeszcze tolerować ciągłe wybryki swojego sąsiada, w końcu nadchodzi czas, że trzeba powiedzieć stop! Haley ma już dość swojej nieśmiałości i aby zmienić swoje dotychczasowe życie, opracowuje plan, w który chce wciągnąć właśnie swoje uroczego sąsiada Jasona. Pod jego wypływem zaczyna się zmieniać, staje się oszałamiająca, tryskająca sexapilem i doskonałym humorem. Teraz nikt nie może oprzeć się jej urokowi.

Także Jason, który nigdy nie podejrzewał tej szarej myszki o możliwość takiej odmiany. Widząc nową Haley, jej waleczność stwierdził, że właśnie taka dziewczyna idealnie do niego pasuje i wspaniale wkomponowuje się w jego życie.

Tak rozpoczyna się zabawna i czasami wzruszająca historia dwojga zupełnie odmiennych ludzi, których coraz więcej zaczyna łączyć, nie tylko granica ich posesji.

Rozgrywka z sąsiadem to e-book, który zapewni wiele pozytywnych emocji i sprawi, że poczujesz przyspieszenie tętna. To opowieść, przez którą się płynie, a do brzegu dociera się z całkiem miękkim sercem.  

Rozgrywka z sąsiadem od R.L. Mathewson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Wolność Tomku w swoim domku, czasem chciałoby się powiedzieć, wiadomo że dobry sąsiad to skarb, ale nie zawsze się taki zdarza. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Pogodzić się z kłopotliwym sąsiedztwem? Wypowiedzieć wojnę podjazdową? A może wybrać trzecią opcję? Jaką? Rozpocząć grę z uciążliwym sąsiadem i pokazać, iż nie tylko on się liczy …

Wiele można pominąć milczeniem, naprawdę nie chodzi o jakieś mało ważne sprawy, ale kiedyś czara goryczy musi się zapełnić, a jej zawartość wylać. Haley zniosła dużo mniejszych i większych wpadek swojego sąsiada, naprawdę ktoś inny na jej miejscu byłby na pewno mniej wyrozumiały. Jednak kiedyś przychodzi kres łagodnego traktowania, czego oczywiście Jason nie mógł się spodziewać, chociaż powinien. To, co wydaje się błahostką bywa początkiem dość niecodziennej znajomości, w jakiej nie brakuje wojenek, uszczypliwości oraz świętego gniewu w obronie swojej własności. Podobnie kto się czubi ten się lubi, tych dwoje ma w tym temacie własne zdanie, zwłaszcza gdy lepiej się poznają, bo w końcu przyjaźń można odnaleźć bardzo blisko, nawet jeśli bywa dość niekonwencjonalna. Czasem potrzeba czasu by zauważyć coś, czego nie brało się pod uwagę i co z pewnością skomplikuje sąsiedzkie związki. Kiedy wróg zmienia się w kogoś zupełnie innego sytuacja staje się skomplikowana, lecz dopiero teraz zaczyna się prawdziwy pojedynek z kłopotliwym już nie tylko znajomym z domu obok. Jaki będzie jego wynik?

Złe miłego początki tak rozpoczyna się historia bohaterów Rozgrywki z sąsiadem, a im dalej zagłębiamy się w lekturę tym bardziej okazuje się, że nie do końca jest taka jak można byłoby z góry zakładać. Pisarka zgrała treść z konwencją komediową oraz obyczajową, tak więc perypetie uczuciowe odgrywają kluczową rolę w perypetiach postaci. Natomiast strona humorystyczna widoczna jest w dialogach oraz scenkach sytuacyjnych. Lekkość opowieści jest jednym z jej atutów, kolejnym są główne oraz drugoplanowe sylwetki, nie wydumane, ale z wadami i zaletami, czasami z przymrużeniem oka i lekko żartobliwym cieniem. R.L. Mathewson płynnie prowadzi czytelnika po kolejnych etapach znajomości Haley i Jasona, obfitujących w wiele komicznych zbiegów okoliczności, lecz również jest w niej miejsce na poważniejszy wątek. Czytanie Rozgrywki z sąsiadem jest świetnym sposobem na zapewnienie sobie dobrej rozrywki, gwarantuje relaks i dobrze spędzony czas. Może być także odpowiednim lekiem na poprawę samopoczucia, pozwalając się oderwać chociaż na chwilę od codzienności. Autorka postawiła na zabawny ton swojej powieści, a sam tytuł wskazuje, że jednym z motywów jest sąsiedzkie starcie, niejedno i prowadzące może nie do zaskakującego finału, ale takiego jaki jest oczekiwany i dopasowany do całości powieści. Czasem aż tak dużo nie potrzeba by zapewnić czytelnikowi ciekawie spędzone chwile z książką, wystarczy dobry humor, bohaterowie mający do siebie dystans oraz fabułę w jakiej jest miejsce na emocje, pomyłki oraz dobrą zabawę. Damsko-męska wersja bajki o Pawle i Gawle jak najbardziej jest udaną lekturą, w jakiej często można się uśmiechnąć lub wprost roześmiać.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć