ebook Rozgrywka z sąsiadem
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 103559)

Rozgrywka z sąsiadem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.49
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
29.99 zł
24.22 zł
25.19 zł
25.49 zł
28.49 zł
29.99 zł

Rozgrywka z sąsiadem bestsellerowej autorki R.L. Mathewson rozpoczyna całkiem nowy cykl zatytułowany Sąsiedzi z piekła rodem. Czytając tego e-booka poznasz zabawną opowieść, przyprawioną szczyptą romansu, subtelnej erotyki i doskonałego humoru, przy lekturze której nie liczy się nic innego poza poznawanie losów bohaterów.

Fabuła:

Kiedy masz niskie poczucie wartości, wiecznie schodzisz wszystkim z drogi i musisz jeszcze tolerować ciągłe wybryki swojego sąsiada, w końcu nadchodzi czas, że trzeba powiedzieć stop! Haley ma już dość swojej nieśmiałości i aby zmienić swoje dotychczasowe życie, opracowuje plan, w który chce wciągnąć właśnie swoje uroczego sąsiada Jasona. Pod jego wypływem zaczyna się zmieniać, staje się oszałamiająca, tryskająca sexapilem i doskonałym humorem. Teraz nikt nie może oprzeć się jej urokowi.

Także Jason, który nigdy nie podejrzewał tej szarej myszki o możliwość takiej odmiany. Widząc nową Haley, jej waleczność stwierdził, że właśnie taka dziewczyna idealnie do niego pasuje i wspaniale wkomponowuje się w jego życie.

Tak rozpoczyna się zabawna i czasami wzruszająca historia dwojga zupełnie odmiennych ludzi, których coraz więcej zaczyna łączyć, nie tylko granica ich posesji.

Rozgrywka z sąsiadem to e-book, który zapewni wiele pozytywnych emocji i sprawi, że poczujesz przyspieszenie tętna. To opowieść, przez którą się płynie, a do brzegu dociera się z całkiem miękkim sercem.  

Rozgrywka z sąsiadem od R.L. Mathewson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć