ebook Grzeszny doktor
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 7403) Ilość stron (szacowana): 192

Grzeszny doktor
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 13.38
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
13.38 zł Lub 12.04 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
13.38 zł
13.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Druga powieść w namiętnej serii autorki bestsellerowej „Turbulencji”. Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? „Grzeszny doktor” chętnie zbada i zdiagnozuje twoje potrzeby…

Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym - każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne rozmowy na czacie randkowym z tajemniczą nieznajomą. Ambitna Natalie zostaje przeniesiona na rezydenturę do nowej kliniki i wcale nie jest z tego zadowolona. W życiu prywatnym także jej się nie układa - każda kolejna randka okazuje się klapą. Zrezygnowana, postanawia spotkać się na żywo ze swoim przyjacielem poznanym w sieci. Kiedy nieoczekiwanie odkrywa, że znajomy ukrywający się pod nickiem D-Doctor jest jej nowym przełożonym, sprawy totalnie się komplikują.

Grzeszny doktor od Whitney G. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć