ebook Największy lęk
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 161)

Największy lęk

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jeśli podoba ci się Harlan Coben, dla Linwooda Barclaya stracisz głowę.

Jeden z najlepszych thrillerów roku! Porywająca książka. Pochłonie cię już od pierwszej strony i nie odłożysz jej do strony ostatniej, do szokującego zakończenia.
Tess Gerritsen

Bez śladu to przy tym bajeczka dla grzecznych dzieci. Książka na jedno posiedzenie: nie wstaniesz, dopóki nie przeczytasz ostatniej strony.

Michael Connelly

Najgorszy dzień w życiu Tima Blake'a zaczął się od śniadania. Robił je dla siedemnastoletniej córki Sydney, która pracowała dorywczo w pewnym hotelu. Gdy po pracy nie wróciła do domu i nie odpowiadała na jego telefony, Tim zgłosił zaginięcie córki, a jednocześnie postanowił sam jej szukać.
Tylko jedno utrzymuje go w przekonaniu, że do najgorszego jeszcze nie doszło: to, że podobnie jak on, szukają jej jacyś ludzie - ludzie gotowi zabić, by ją odnaleźć. Pytanie tylko, kto będzie pierwszy?


Linwood Barclay urodził się w USA, ale od dziecka mieszka w Kanadzie. Przez wiele lat zajmował się dziennikarstwem, słynąc z ciętych felietonów na łamach popularnego dziennika "Toronto Star". Jego thriller Bez śladu (Świat Książki 2010) uczynił z autora pisarską gwiazdę pierwszej wielkości.

Największy lęk od Linwood Barclay możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pomyślałem, że w dzisiejszych czasach, dzięki całej tej technice i technologii, mamy więcej możliwości niż kiedykolwiek by ze stuprocentową pewnością przekonać się, że nikt nie chce się z nami skontaktować.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć