ebook Starsza pani znika
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 1246)

Starsza pani znika
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 10.00
Audiobook - najniższa cena: 19.44
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
-64% 10.00 zł Lub 9.00 zł
12.74 zł
14.99 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
11.66 zł
12.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (14)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Klasyka brytyjskiej literatury kryminalnej. Co się stało z panną Froy, która nagle zniknęła z przedziału kolejowego? I czy na pewno nie była jedynie przywidzeniem młodej dziewczyny?

Podczas podróży pociągiem do Anglii z wakacji w górach bliżej nieokreślonego państwa na Bałkanach znika pasażerka.
Iris Carr, młoda, atrakcyjna kobieta z towarzystwa, mieszka w małym hoteliku gdzieś z dalekim zakątku Europy. Chodzi po górach i zażywa świeżego powietrza. Pewnego dnia paczka jej przyjaciół po zakończeniu wakacji wyjeżdża pociągiem do Triestu, Iris decyduje się pójść w ich ślady. W pociągu trafia do przedziału, w którym jedzie tylko jedna osoba mówiąca po angielsku - panna Winifred Froy. Zwierza się ona Iris, że ostatnio uczyła dzieci jakiegoś „przywódcy opozycji”, co jak się okazuje było jakąś frakcją komunistów. Iris udaje się z panną Froy do wagonu restauracyjnego na lunch i po powrocie zażywa tabletki na ból głowy, które dostaje od panny Froy. Po ocknięciu się stwierdza, że panna Froy znikła z przedziału. Wszyscy współpasażerowie przeczą jakoby kiedykolwiek widzieli pannę Froy…

Starsza pani znika od Ethel Lina White możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć