ebook Chopin. Miłość i pasja
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Chopin. Miłość i pasja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.82 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Cudowne dziecko, paryski celebryta, osamotniony geniusz. Gdyby żył współcześnie, uchodziłby za ikonę męskiego stylu. Iwona Kienzler mierzy się z jednym z najtrudniejszych wyzwań w swojej twórczości, bo kto próbuje przedstawić biografię Chopina, co rusz napotyka tajemnice i nieścisłości, i to od dnia narodzin aż do chwili śmierci wielkiego kompozytora.

Gdyby Chopin żył współcześnie, zdobywałby serca niebanalnym poczuciem humoru i ciętym piórem, a tabloidy rozpisywałyby się o jego związkach z kobietami, bowiem damy, starsze i młodsze, wręcz za nim przepadały.
Fryderyk Chopin, geniusz fortepianu, jeden z najbardziej znanych Polaków, stał się ikoną i obiektem narodowego kultu, a był przy tym człowiekiem o niebanalnej osobowości i ciekawym, choć krótkim życiu.
Na co młody Fryderyk trwonił pieniądze?
Która z pań była największą muzą kompozytora?
Co łączy Chopina z Mozartem?
Każdy, kto próbuje zmierzyć się z jego biografią, co rusz napotyka tajemnice bądź nieścisłości – i to od dnia narodzin aż do chwili śmierci wielkiego kompozytora.

O Autorce:
IWONA KIENZLER – znana pisarka, popularyzatorka historii. Pasjonuje ją życie znanych postaci, zarówno historycznych, jak i żyjących współcześnie. Swoich bohaterów przedstawia jako zwykłych ludzi, z ich przywarami, dziwactwami i słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych danej epoki.

Chopin. Miłość i pasja od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć