Chopin. Miłość i pasja
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 50)

Chopin. Miłość i pasja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 31.49
Audiobook - najniższa cena: 20.08
wciąż za drogo?
31.49 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.80 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cudowne dziecko, paryski celebryta, osamotniony geniusz. Gdyby żył współcześnie, uchodziłby za ikonę męskiego stylu. Iwona Kienzler mierzy się z jednym z najtrudniejszych wyzwań w swojej twórczości, bo kto próbuje przedstawić biografię Chopina, co rusz napotyka tajemnice i nieścisłości, i to od dnia narodzin aż do chwili śmierci wielkiego kompozytora.

Gdyby Chopin żył współcześnie, zdobywałby serca niebanalnym poczuciem humoru i ciętym piórem, a tabloidy rozpisywałyby się o jego związkach z kobietami, bowiem damy, starsze i młodsze, wręcz za nim przepadały.
Fryderyk Chopin, geniusz fortepianu, jeden z najbardziej znanych Polaków, stał się ikoną i obiektem narodowego kultu, a był przy tym człowiekiem o niebanalnej osobowości i ciekawym, choć krótkim życiu.
Na co młody Fryderyk trwonił pieniądze?
Która z pań była największą muzą kompozytora?
Co łączy Chopina z Mozartem?
Każdy, kto próbuje zmierzyć się z jego biografią, co rusz napotyka tajemnice bądź nieścisłości – i to od dnia narodzin aż do chwili śmierci wielkiego kompozytora.

O Autorce:
IWONA KIENZLER – znana pisarka, popularyzatorka historii. Pasjonuje ją życie znanych postaci, zarówno historycznych, jak i żyjących współcześnie. Swoich bohaterów przedstawia jako zwykłych ludzi, z ich przywarami, dziwactwami i słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych danej epoki.

Chopin. Miłość i pasja od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć