ebook Ktoś jest w twoim domu
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 17296)

Ktoś jest w twoim domu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.70
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
26.70 zł Lub 24.03 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
32.00 zł 10 zł na konto
27.20 zł
27.28 zł
29.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
Inne proponowane

Minął prawie rok, odkąd Makani Young zamieszkała w domu babci w samym środku kukurydzianej Nebraski, lecz dziewczyna wciąż jeszcze przyzwyczaja się do nowych śródlądowych warunków. I ciągle prześladuje ją przeszłość z czasów życia na Hawajach… „Zanim zaczniecie czytać tę jeżącą włos na głowie powieść, włączcie w domu wszystkie światła!” – „Seventeen”

Nagle wokół niej zaczynają ginąć uczniowie z jej liceum, Osborne High – jedno po drugim, w serii okrutnych morderstw, z których każde ma coraz bardziej makabryczny charakter od poprzedniego. Do tego nieuchwytny zabójca wydaje się wiedzieć o ofiarach znacznie więcej niż reszta mieszkańców. Przerażenie w miasteczku rośnie, a polowanie na mordercę nie odnosi zamierzonego skutku – wręcz przeciwnie, zwiększa jego pewność siebie.
Natomiast Makani musi stawić czoło własnym mrocznym sekretom…
Horror jest bliżej niż sądzisz...

„Najlepszy thriller sezonu…. Fani gatunku poczują się jak w domu dzięki tej książce, w której można poczuć atmosferę współczesnych filmowych slasherów, takich jak «Krzyk» czy «Koszmar minionego lata» i w której znajdziemy charyzmatyczne postaci i emocje typowe dla współczesnych Young Adults ” – MASHABLE

„«Ktoś jest w twoim domu» to wstrząsająca i niesamowicie wciągająca lektura z wybitną galerią postaci, cudownie przerażającą scenerią i absolutnie bezlitosną liczbą trupów. Ten slasher znakomicie napisany przez jedną z najlepszych współczesnych amerykańskich pisarek z gatunku Young Adults najlepiej czytać w nocy z dużą miską popcornu na kolanach” – COURTNEY SUMMERS, autorka bestsellera „Sadie”

„Perkins uspokaja czytelników żyjących w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa, a potem wbija i przekręca nóż. A gdy trup ściele się gęsto, czytelnik zaczyna się zastanawiać nad motywami zabójcy i zadaje sobie pytanie, gdzie to wszystko się skończy” – „PUBLISHERS WEEKLY”

Ktoś jest w twoim domu od Stephanie Perkins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć