Cham niezbuntowany
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 939)

Cham niezbuntowany
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.63
Audiobook - najniższa cena: 35.02
wciąż za drogo?
30.31 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
26.27 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
28.61 zł
28.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziennikarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz przygotował dla swoich czytelników kolejną publikację o której sam mówi, że: Książka, którą Państwu przedstawiam jest skutkiem mojego wieloletniego „chorowania na Polskę”, stałego zastanawiania się nad nią. Jest ona skutkiem bardzo konkretnego impulsu, który kazał mi potraktować zebranie w jednym miejscu przemyśleń nad polskim mentalem, jako sprawę szczególnie pilną."

Cham niezbuntowany to publicystyka, w której Rafał Ziemkiewicz wskazuje i tłumaczy działania, wybory i wewnętrzne konflikty narodu polskiego. Autor przedstawia w rzetelny i poparty konkretną argumentacją sposób problemy targające współczesną Polską i jej mieszkańcami, wskazując na ich pochodzenie w historii, rzutującej na powstanie narodowych kompleksów.

Dzięki tej książce mamy ma możliwość rozpoznania tych kompleksów, oraz dostrzeżenia wskazywanych przez publicystę metod walki z nimi. Dzięki temu e-bookowi czytelnik ponownie będzie mógł poczuć dumę z tego, że jest Polakiem i odzyskać swoją narodową godność.

Cham niezbuntowany od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Śwtna książka.

  • Awatar

    Z to co mówi o kobietach, nie kupię już więcej jego książki

Warto zerknąć