ebook Rozgrzeszenie
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 1633)

Rozgrzeszenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.49
Audiobook - najniższa cena: 39.85
33.50 złpremium: 20.10 zł Lub 20.10 zł
30.49 zł Lub 27.44 zł
31.83 zł Lub 28.65 zł
33.50 zł
30.54 zł
33.50 zł
Inne proponowane

O tej zbrodni policja dowie się tak, jak wszyscy inni – ze Snapchata. Na ekranach telefonów zobaczą przerażoną nastolatkę błagającą o wybaczenie. Gdy ją znajdą, będzie już za późno. Śmierć dziewczyny to początek makabrycznej sprawy, której rozwiązaniem zajmą się Huldar, oficer policji, i Freyja, dziecięca psycholog. Przed nami „mocna i trzymająca w napięciu powieść o ponurym zjawisku społecznym”.

Freya i Huldar stają przed kolejnym wyzwaniem. Dramatyczna walka z czasem przypomni Freyi lata, które usiłowała dotąd wymazać z pamięci…
Huldar, oficer policji, i Freyja, dziecięca psycholog, łączą siły, by rozwiązać kolejną sprawę. Przesłuchując przyjaciół zamordowanej nastolatki, szybko odkrywają, że Stella wcale nie była niewiniątkiem, jak powszechnie sądzono – ale kto mógł jej nienawidzić tak bardzo, by chcieć zabić?
Wkrótce scenariusz się powtarza – w mediach społecznościowych pojawiają się wiadomości od kolejnego nastolatka przepraszającego za swoje winy.
Freyja i Huldar są pewni jednego: to jeszcze nie koniec. Zwłaszcza że przy pierwszej ofierze znaleziono kartkę z cyfrą 2. Czy Egill, zaginiony nastolatek, to ofiara numer 1? A może to ktoś inny wciąż czeka, by go odnaleźć? Rozpoczyna się walka z czasem, której finału nie spodziewa się chyba nikt…

Rozgrzeszenie od Yrsa Sigurdardóttir możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć