Moja bliskość największa
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 571)

Moja bliskość największa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 6.30
18.90 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
16.38 zł Lub 14.74 zł
21.00 zł
21.00 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
6.30 zł
16.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Damian ma fotograficzną pamięć i talent do języków obcych. Jest autystykiem. Teraz dojrzewa. W świat erotyki pomaga mu wkroczyć „asystentka seksualna”.

Bettina szuka miłości w popularnych serwisach randkowych. Kilka razy się sparzyła, mimo to nadal ma nadzieję. Czy znajdzie miłość swego życia?

Patryk ma wszystko, co tylko można sobie wymarzyć. Jego ojciec, producent  kombajnów, zapewnia mu najlepsze szkoły, kupuje mu kolejne mieszkania i samochody. Ale Patryk ma inne marzenie – woli układać kwiaty w małej kwiaciarni.

Wiśniewski jest mistrzem krótkiej formy. Za pomocą kilku obrazków, czasem kilku zaledwie zdań potrafi przekazać prawdę o ludzkiej naturze. Nikt tak jak on nie pisze o seksualności, marzeniach, tajemnicach i bolesnych rozczarowaniach.

Czytajmy Wiśniewskiego! Jego felietony pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie, a także nasz coraz bardziej zwariowany świat!

 

Janusz Leon Wiśniewski - jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy. Doktor informatyki i doktor hablitowany chemi. Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowej pisze: Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies....

Moja bliskość największa od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Opowiadania i powieści Janusza Leona Wiśniewskiego są mi bliskie, może wynika to z faktu, że dużo analizuję, myślę. Moje spostrzeżenia na temat natury ludzkiej są podobne z tym, że ja nie potrafię tak pięknie ubrać tego w słowa.
  Niestety opowiadania i powieści Pana Wiśniewskiego są przesiąknięte smutkiem. Zmuszają do przemyśleń i refleksji. Gdy je czytam kojarzą mi się ze słowami piosenki Krzysztofa Krawczyka „Wcale nie chcę tej miłości tego szczęścia znać w moim sercu smutek gości już zostanie tak…”.
  Między innymi poznajemy Bettinę, która szuka miłości w popularnych serwisach randkowych, Patryk woli układać kwiaty w małej kwiaciarni a nie przejmować przedsiębiorstwo od ojca. Jest też historia mężczyzny, który zostawia żonę, gdy rodzi im się dziecko z zespołem Downa. Wszyscy tak naprawdę pragną miłości i szacunku.

  W krótkiej formie Wiśniewski potrafi przekazać prawdę o ludzkiej naturze. Nikt tak jak on nie pisze o seksualności, marzeniach, tajemnicach i bolesnych rozczarowaniach.

 • Awatar

  Zdecydowanie bardziej lubię powieści Wiśniewskiego, bo opowiadania za szybko się kończą. Tym razem również niosą ze sobą dużo wzruszeń, skłaniają do refleksji, mówią prosto o rzeczach ważnych, trudnych, zawiłych i o tematach tabu, ale za krótkie.

Warto zerknąć