ebook Mag bitewny. Księga 2
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 177) Ilość stron (szacowana): 664

Mag bitewny. Księga 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.83
wciąż za drogo?
34.81 złpremium: 22.46 zł Lub 22.46 zł
-11% 28.07 zł Lub 25.26 zł
31.82 zł Lub 28.64 zł
37.43 zł
22.83 zł
28.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Druga część słynnego cyklu fantasy. „Ludzie od zawsze boją się tego, czego nie rozumieją. Będą szeptać za twoimi plecami. Śmiechy i pieśni będą cichnąć, gdy znajdziesz się obok. Ale bądź pewny, że gdy zetkniecie się z Opętanymi, każdy mężczyzna i każda kobieta w armii będzie szukać wsparcia u ciebie”. Czy temu ultra niebezpiecznemu zadaniu sprosta mag Falko?

Nastał czas najwyższej próby, a brzemię odpowiedzialności każdy musi unieść sam…
Tym, kto stoi pomiędzy królową a buntem magów, który wybuchnie lada chwila, jest Falko. Tylko od jego umiejętności zależy, czy i na ile uda mu się osłonić władczynię.
Królowa ma świadomość, że czas na wahania się kończy. Oto nadchodzi moment, gdy będzie musiała ulec i poświęcić osobiste szczęście dla dobra poddanych.
Magowie bitewni robią, co mogą, by wzmocnić armię z walce z siłami ciemności. Do walki dołączają jednak kolejne piekielne kreatury, jeszcze silniejsze i potężniejsze. Zło zatruwa serca przerażeniem, kolejni ludzie zasilają szeregi Opętanych.
Upadek Furii wydaje się nieunikniony…

Mag bitewny. Księga 2 od Peter A. Flannery możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ludzie od zawsze boją się tego, czego nie rozumieją.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć