Gwiezdny pył
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.02 / 5.00
liczba ocen: 188439
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 10.24 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
13.07 zł
14.10 zł
17.16 zł
17.86 zł
19.27 zł
Pozostałe księgarnie
10.24 zł
10.81 zł
21.78 zł
23.50 zł
15.25 zł
16.45 zł
17.40 zł
17.44 zł
18.08 zł
19.02 zł
19.51 zł
19.60 zł
21.15 zł
21.78 zł
21.78 zł
23.51 zł
Opis:

Był sobie kiedyś młody człowiek, który chciał spełnić Pragnienie swego Serca. I choć powyższe zdanie, stanowiące początek opowieści, nie jest zbyt nowatorskie (każda, bowiem historia o każdym młodym mężczyźnie, który kiedykolwiek żył lub żył będzie, mogłaby rozpocząć się podobnie), to zarówno ów szczególny młody człowiek, jak i to, co go spotkało, było naprawdę niezwykłe, mimo że nawet on do końca nie dowiedział się jak bardzo.

Opowieść ta, podobnie jak wiele innych, bierze swój początek w Murze.

CYTATY:
Ludzie powiadają często, że równie łatwo jest przeoczyć coś wielkiego i oczywistego, jak zapomnieć o nieważnym drobiazgu, i że owe wielkie przeoczenia często mogą stać się przyczyną poważnych problemów.
Ludzie powiadają często, że równie łatwo jest przeoczyć coś wielkiego i oczywistego, jak zapomnieć o nieważnym drobiazgu, i że owe wielkie przeoczenia często mogą stać się przyczyną poważnych problemów.
Problemy to tchórze, atakują w grupach.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Gwiezdny pyl przeczytalam ktorys raz (nie pamietam dokladnie). Jest to jedna z kilku ksiazek, do ktorych co jakis czas wracam. Za kazdym razem odnajduje w niej cos nowego. Ukryte miedzy wierszami wiadomosci, niekoniecznie przekazane przez autora. Ja lubie takie ksiazki, ktore daja mi co rusz cos nowego, za kazdym razem gdy po nie siegam. Niby prosta historia milosci, a jednak nie taka oczywiscie prosta. Dwa przenikajace sie swiaty i kwestie ciagle nas nurtujace, nie pozwalaja obojetnie przejsc obok statkow w chmurach, czy spadajacych gwiazd. Jak wszedzie: nic nie jest takie, jakim sie moze wydawac na pierwszy rzut oka.
  Fanom fantastyki nie musze polecac. Czytelnikom, ktorzy by chcieli poznac autora, polecam. Warto przeczytac (tym bardziej, ze calosc nie jest jakos zatrwazajaca objetosciowo).

 • Awatar

  Magiczna przygoda dla dzieci uwięzionych na co dzień w ciałach dorosłych. Z resztą jak wszystkie książki Gaimana, które mieszają świat brutalnej rzeczywistości i naiwnej bajki w jedną przedziwną historię, od której nie da się oderwać.

 • Awatar

  Mieszkańcy wioski przy Murze żyją sobie w odosobnieniu i wierzą, że poza Murem nie ma czego szukać. ALe jeden młody chłopak jadnak próbuje dać upust swojej ciekawości. Odnajduje tam dziewczynę, która okazuje się upadłą gwiazdą.
  Dorosła baśń dla dorosłych.

 • Awatar

  Piękna baśń, dzięki której powracają uczucia znane w dzieciństwie.

Inne proponowane
Warto zerknąć