ebook Niebo nad Amsterdamem - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 83)

Niebo nad Amsterdamem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.84
Audiobook - najniższa cena: 33.85
wciąż za drogo?
33.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
33.85 zł Lub 30.47 zł
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
33.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Agnieszka wraca do Holandii do willi w Sosnowym Lesie, którą pokochała od pierwszego wejrzenia. Razem ze Stijnem i ich córeczką dają opustoszałemu domostwu nowe życie, zgodnie z ostatnią wolą seniorki rodu de Bruin. Mijają lata, mała Annemarie dorasta i marzy o karierze pianistki tak jak jej sławna prababcia. Buntownicza natura nastolatki staje się źródłem coraz większych konfliktów pomiędzy nią a rodzicami. Pewnego ranka do sypialni Agnieszki i Stijna ktoś wrzuca spory kamień. Rozbita szyba jest początkiem lawiny zdarzeń, które są kolejnym sprawdzianem ich miłości.

Kto nienawidzi rodzinę de Bruin tak bardzo, że nie cofnie się przed najgorszym? Kim jest tajemniczy baron van Heemstra? I wreszcie jaką to zagadkę z przeszłości skrywają przepastne archiwa pana prokuratora Jana van der Lindena? Zaskakująca i pełna zwrotów akcji historia, która jest dowodem na to, że życie potrafi pisać nawet najbardziej nieprawdopodobne scenariusze...

Producentem audiobooka jest PRL Studio

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adrianny Kućmierz.

Niebo nad Amsterdamem - audiobook od Agnieszka Zakrzewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć