ebook Pięć zauroczeń
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 5324)

Pięć zauroczeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.60
17.60 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
27.17 zł
27.19 zł
29.00 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Autor bestsellerowych "Tamtych dni, tamtych nocy" i "Ośmiu białych nocy"!

Paul przez całe dorosłe życie przeżywa każdą miłość równie żarliwie i bez opamiętania jak w wieku młodzieńczym. I nie jest istotne, czy podkochuje się w stolarzu pracującym dla jego rodziców podczas wakacji na południu Włoch, czy jako student na zaśnieżonym kampusie w Nowej Anglii wplątuje się w gasnący i powracający romans z nieuchwytną przyjaciółką punktowany anonimowymi zbliżeniami z mężczyznami, czy jest na korcie tenisowym w Central Parku, czy też spaceruje wczesną wiosną nowojorskimi ulicami. Jego zauroczenia są zawsze nieuchwytne, płynne i podszyte organicznym pożądaniem, nieodmiennie rozszczepionym między jednym zakochaniem a drugim.

"Zapierający dech w piersi szkic życia zakochanego człowieka. Powieść Acimana szczerze opowiada nie tylko o tęsknocie i pożądaniu, ale też o emocjach bardziej złożonych. Autor stworzył wiarygodny portret Paula jako bohatera zmysłowego i samoświadomego, który wiecznie balansuje na granicy melodramatu i tragedii".
"Publishers Weekly"

"Czy istnieje drugi pisarz, który umiałby wyczarować sejsmiczne wstrząsy i zapętlone samo w sobie oszołomienie seksualnego zadurzenia tak, jak to robi André Aciman? […] Powab Pięciu zauroczeń kryje się w niezwykłej czułości  autora na paradoksy serca i rolę, jaką odgrywa w naszym życiu nieuchwytne "co by było gdyby"".
"Boston Globe"

Pięć zauroczeń od André Aciman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć