ebook Miasto popiołów
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 581384)

Miasto popiołów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.87
wciąż za drogo?
30.83 złpremium: 19.89 zł Lub 19.89 zł
-14% 28.18 zł Lub 25.36 zł
33.15 zł
33.15 zł Lub 29.84 zł
23.87 zł 20% rabatu
28.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

MAŁY DONG 2010 – Nagroda Polskiej Sekcji IBBY na Dziecięcy Bestseller Roku!

Piętnastoletnia Clary Fray, poszukując swojej zaginionej matki, trafia do tajemnego świata, położonego głęboko pod ulicami Nowego Jorku, zwanego Podziemnym Światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira i demonów. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, Simona oraz do tajemniczego łowcy wampirów, półczłowieka, półanioła Jace'a.

Okazuje się, że jej ojcem jest zbuntowany Nocny Łowca,Valentine, który jest winien morderstw i zdrady. Teraz powraca na czele wiernych mu zwolenników, aby dokończyć przewrotu i dokonać eksterminacji wszystkich demonów i wampirów. Valentine odkrywa przed Clary straszną tajemnicę: ma ona brata i jest nim Jace. Valentine dokonuje napadu na siedzibę Nocnych Łowców i ucieka wraz z Jacem. Clary pozostaje sama i wyrusza do ostatniego schronienia Nocnych Łowców.

Miasto popiołów od Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli naprawdę coś kochasz, nie starasz się zatrzymać tego na zawsze. Musisz temu czemuś pozwolić się zmieniać.
Każdy z nas ma wybór. Nikt nie ma prawa nam go odbierać. Nawet z miłości.
Skoro nie możesz powiedzieć prawdy ludziom, na których najbardziej ci zależy, w rezultacie samego siebie też oszukujesz.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Drugi tom z serii "Dary anioła". Książka z serii przygodowych fantasy przeznaczona dla młodzieży. Zdecydowanie więcej niż w pierwszym tonie informacji o świecie Nocnych Łowców Jak poprzednio wciągająca fabuła.

Warto zerknąć