ebook Dwie księżniczki z Bamarry
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 66156)

Dwie księżniczki z Bamarry
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.64
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
29.64 zł Lub 26.68 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
29.74 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść cenionej amerykańskiej autorki literatury młodzieżowej, znanej z kapitalnej umiejętności budowania świata magii pełnego tajemniczych istot i niebezpiecznych sytuacji. „Dwie księżniczki z Bamarry” to historia fantasy o silnych, niezależnych młodych kobietach, które potrafią brawurowo przeciwstawić się złu.

„Za krokiem idzie krok, Nadzieja za odwagą…”

Dwie księżniczki z Bamarry, Addie i jej starsza siostra Meryl, bardzo się od siebie różnią: Addie jest nieśmiała i boi się wszystkiego, a Meryl jest odważna i zapowiada, że uwolni królestwo od gryfów, ogrów i straszliwej choroby – Szarej Śmierci. Według przepowiedni lekarstwo znajdzie się, kiedy tchórze staną się odważni, a na całą Bamarrę spadnie deszcz.
Siostry bardzo się kochają. Gdy Meryl zachoruje, lękliwa Addie wyruszy na wyprawę, od której zależy życie jej siostry. Wyposażona w siedmiomilowe buty, magiczną lunetę, zaklęty obrus i pelerynę niewidkę, będzie podróżować w poszukiwaniu lekarstwa. Czy wystarczy jej odwagi, by zmierzyć się ze straszliwym smokiem i złośliwymi widmami?

Dwie księżniczki z Bamarry od Gail Carson Levine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć