ebook Christine
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 160941)

Christine
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.84
Audiobook - najniższa cena: 27.01
wciąż za drogo?
29.02 złpremium: 18.72 zł Lub 18.72 zł
21.84 zł 20% rabatu
24.02 zł Lub 21.62 zł
31.20 zł Lub 28.08 zł
24.00 zł
25.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Siedemnastoletni Arnie Cunningham zobaczył Christine i zdecydował, że musi ona należeć do niego. Zafascynowany, nie słuchał ostrzeżeń najlepszego przyjaciela ani swojej dziewczyny, która go w końcu opuściła, pokonana przez rywalkę. Rodzice, nauczyciele i wrogowie Arniego przekonali się, co znaczy stanąć na drodze mściwej i bezlitosnej Christine. Bo Christine to nie kobieta. To siejący zło i śmierć Plymouth fury rocznik 1958, samochód widmo.

Christine, jedna z bardziej popularnych powieści Kinga, została zekranizowana niemal od razu po ukazaniu się książki. Film w reżyserii Johna Carpentera wszedł na ekrany kin w 1983 roku.

Christine od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Będąc dziećmi, uczymy się żyć, a będąc dorosłymi, uczymy się umierać.
Uważam, że każdy człowiek ma w głowie coś w rodzaju spychacza, który można uruchomić w chwilach wielkiego stresu i zepchnąć do głębokich rowów wykopanych na dnie świadomości wszystko, co jest jego przyczyną. Pozbyć się tego. Zakopać. Tyle tylko, że te rowy sięgają do podświadomości i czasem, w snach, pogrzebane koszmary ożywają i zaczynają się poruszać.
...podświadomość, ta perwersyjna małpa, potrafi podsuwać najróżniejsze pomysły i czerpać z tego jakąś zboczoną przyjemność. Może właśnie na tym polega szczególne przekleństwo życia,...
Miłość jest jak morderca. Wcale nie jest ślepa. To kanibal o wyjątkowo ostrym wzroku. Przypomina wiecznie głodnego owada. A co je? (...) Pożera przyjaźń.
Chyba właśnie po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone "zawsze".
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Szalony samochód? czy to może być dobre? Tak, nie wiem jak King to zrobił, ale mi się to podobało. Książka trochę przeraża ale nie jest to horror.

  • Awatar

    Dobra, mroczna opowieść o samochodzie z duszą... ale czy aby na pewno duszą? A może bardziej - o pojeździe samego diabła? Trzymający w napięciu thriller, polecam zarówno książkę, jak i film Carpentera. Ale wiadomo, najpierw książkę ;)

Warto zerknąć