ebook Biblia waginy
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 2434)

Biblia waginy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 17.95
wciąż za drogo?
-35% 21.54 złpremium: 12.92 zł Lub 12.92 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
35.92 zł
37.72 zł Lub 33.95 zł
-50% 17.95 zł
26.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)

Książka jednej z najgorętszych rzeczniczek kobiecego zdrowia. Co jest nauką, a co przesądem na temat pochwy i sromu? Jen Gunter opisuje – gruntownie, wyczerpująco i wprost – rzeczy, na których zna się najlepiej. Rozwiewa mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami na temat kobiecej anatomii, zdrowia i seksualności.

Czy jedzenie cukru powoduje grzybicę? Czy włosy łonowe są potrzebne? Czy należy w specjalny sposób dbać o pochwę i srom? Jaka jest prawda o szczepieniach przeciwko HPV?
W czasach, gdy króluje klikalność, pseudonauka i rekomendacje influencerów, łatwo stracić orientację. Porady z internetu, sugestie życzliwych znajomych i niedoinformowanych partnerów czy nawet zalecenia przedstawicieli świata medycznego potrafią się wykluczać. Jak oddzielić mity od prawdy?
Doktor Gunter przychodzi z odsieczą. Rozprawia się z przesądami i przynosi rzetelną wiedzę. A do tego potrafi barwnie opowiadać: od anatomii przez skutki uboczne antybiotykoterapii po korzyści z przyjmowania probiotyków. Omawia najnowsze trendy i mówi, jak jest naprawdę: z florą bakteryjną pochwy, higieną intymną, hormonami, komórkami macierzystymi, zmianami w czasie ciąży i menopauzy oraz diagnozowaniem chorób. Daje kobietom moc, gdy wyjawia, jaka jest prawdziwa potęga łechtaczki i o co chodzi z punktem G.

O Autorce:
Dr JEN GUNTER jest ginekolożką położniczką z niemal 30-letnim stażem i doświadczeniem w leczeniu schorzeń pochwy i sromu. Zyskała sobie przydomek dyżurnej ginekolożki Twittera i oddanej rzeczniczki kobiecego zdrowia. Pisze felietony dla „New York Timesa” (raz na miesiąc The Cycle i raz na tydzień You Asked) i artykuły naukowe. Publikuje między innymi w „The New Republic”, „Self” i takich serwisach jak „The Cut” czy „Chatelaine”. Mieszka z dwoma synami w Kalifornii.

„Jen Gunter daje kobietom broń i tarczę. To jasno i przejrzyście napisane kompendium wspomina prawie o wszystkim na temat kobiecego zdrowia. Gunter na pewno nie jest pierwszą bojowniczką o prawdę na temat kobiecej seksualności, ale dzisiaj jej głos jest najlepiej słyszalny” – „The Globe and Mail”

„Doktor Gunter rozmawia z nami z perspektywy nauki, a przy tym nie traci poczucia humoru ani bezpośredniości, zarówno kiedy rozprawia się z fałszywymi twierdzeniami Freuda, jak i kiedy prezentuje podstawy wiedzy o ludzkiej seksualności. Dokładnie takiej książki teraz potrzebujemy. Niczego nie owija w bawełnę i przedstawia informacje na tematy związane z pochwą jasno i zwięźle. Porusza wszystkie ważne tematy. Naprawdę. Świat potrzebuje więcej Jen!” – Timothy Caulfield, autor książki „Is Gwyneth Paltrow Wrong About Everything?”

„«Biblia waginy» – szczegółowy, mądry i zabawny przewodnik po kobiecym zdrowiu – powinna być lekturą obowiązkową każdej kobiety, która szuka rzetelnych informacji o swoim ciele. Rzadko to mówię, ale to jest książka, której nie wolno przeoczyć” – Deborah Blum, dziennikarka i autorka popularnonaukowego bestsellera „The Poison Squad”

„«Biblia waginy» napisana jest dla wszystkich kobiet, ale powinni przeczytać ją także mężczyźni, a już na pewno może okazać się bardzo interesująca dla lekarzy i położnych, ludzi mediów i celebrytów promujących różne „zdrowotne» wynalazki. To prawdziwa skarbnica wiedzy” – dr Lori A. Brotto, dyrektorka kanadyjskiego Instytutu Badawczego ds. Zdrowia Kobiet i autorka książki Better Sex Through Mindfulness

„Mężczyźni, którzy chcieliby zrozumieć, czego doświadczają kobiety, albo umieć odpowiadać na pytania córek, powinni przeczytać «Biblię waginy». Jen Gunter dostarcza solidnej wiedzy w zwięzłym i dowcipnym stylu” – Carl Zimmer, autor książki „She Has Her Mother’s Laugh: The Powers, Perversions, and Potential of Heredity”

„Kobiety ciągle są pod ostrzałem fałszywych twierdzeń i zwykłych kłamstw na temat ich ciał. Doktor Jen Gunter jest głównodowodzącą w walce z głupstwami i nieprawdą o waginie. Ta książka daje wiedzę, której potrzebujemy, żeby wygrać” – dr Danielle Martin, autorka „Better Now: Six Big Ideas to Improve Health Care for All Canadians”

„Doktor Jen Gunter to niewyczerpane źródło wiedzy, a do tego jest zabawna jak nie wiem co. Kup tę książkę, jeśli masz pochwę, albo jeśli zdarza ci się przebywać w pobliżu cudzej” – Ayelet Waldman, felietonistka „New York Timesa” i autorka „Złej matki. Kroniki matczynych wykroczeń, drobnych katastrof i rzadkich momentów chwały”

„«Biblia waginy» to bardzo ważna książka nie tylko dla kobiet, lecz także dla mężczyzn. Tyle kobiet na świecie musi znosić wstyd i niewygody z powodu braku rzetelnych informacji o funkcjonowaniu ich narządów płciowych – o tym, jak powinny wyglądać, jakich doznań powinny dostarczać i co może się z nimi dziać. Gunter rzuca tak potrzebne światło na te bardzo osobiste sprawy, dając kobietom wiedzę, pewność siebie i radość życia” – Miranda Esmonde-White, autorka książki „Cofnij zegar. 10 lat mniej w 30 minut dziennie”

Biblia waginy od Jen Gunter możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć